آشنایی با نانو کراتین مو – کلینیک زیبایی ژالان اصفهان

ماندگاری اثر این روش کراتینه مو در منزل حدود 60 روز است و از این جهت نسبت به روش برزیلی ماندگاری کمتری دارد. اما در ادامه آموزش کراتینه مو در منزل به کمک مواد طبیعی مختلفی که به راحتی در دسترس همه افراد قرار دارند بررسی شده است. به علاوه عسل طبیعی نیز سرشار از ویتامینهای مختلفی است که به راحتی قابلیت انتقال به موی سر را دارند. 2- روش احیایی: طریقهی کراتینه مو در منزل بهروش احیایی به این صورت است که مواد کراتینه باید روی ریشه تا موی سر بهطور کامل قرار داده شود. کراتینه کردن مو در منزل یا همان کراتینه طبیعی مو، عوارض کراتین مو که با مواد شیمیایی انجام میشود را به شدت کاهش میدهد. این ماسک حاوی مواد طبیعی و گیاهی است و هیچگونه عوارض جانبی ندارد. بررسی عوارض کراتینه مو! طریقه کراتینه مو در منزل با مواد ذکر شده به این صورت است که ابتدا باید یک عدد تخم مرغ را با یک چهارم لیوان ماست ترکیب نمایید.

برای این منظور باید زرده یک تخم مرغ را یا یک قاشق روغن نارگیل، یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی، نصف یک لیوان شیر پرچرب و یک عدد موز با هم ترکیب کنید. 1- روش برزیلی: این روش برای کسانی که موهای خیلی فر دارند، مناسب است. درصورت رعایت نکردن این موارد تاثیر کراتین کم خواهد شد. شامپو Keranique. این شامپو قشر و سطح مو را تقویت میکند و تاثیر بسزایی در از بین بردن موخوره دارد. معمولا این نرخ کراتینه مو با توجه به حجم مو، جنس مو، نوع مواد کراتینه مو، مدت زمان ماندگاری کراتین و همینطور میزان مهارت و کیفیت کار آرایشگر متفاوت است. برای کراتینه کردن مو در خانه در رژیم غذایی خود حتماً از امگا 3 و آنتی اکسیدان ها استفاده کنید. از آنجایی که موی انسان ها همواره در حال می باشد و همچنین عوامل محیطی و داخلی می توانند بر کیفیت مو اثرگذار باشند؛ کراتین مو را روشی موقتی می دانند.

سعی کنید کراتینه موهای خود را در محیطی باز انجام دهید که هوا در آن به راحتی گردش کند. کراتینه مو چیست و انواع کراتین مو : اگر جزو افرادی هستید که میخواهید سراغ کراتینه کردن موها برید پیشنهاد میکنم ابتدا این مطالب رو تا انتها بخونید ما دو نوع کراتینه داریم یکی بریا احیا کرن و دیگری برای صافی، همچنین کراتینه کاربردهایی مانند : صاف کردن موها، درمان کننده مو، از بین برنده وزی موها که هر کدام دارای مزایا و معایبی می باشد. اما مشکلی که وجود دارد این است که فرمالدهید برای سلامت ما به شدت مضر و خطرناک است و این امر ضرورت انجام کراتینه برزیلی توسط یک آرایشگر ماهر و متخصص را دوچندان میکند. اما در روش کراتینه مو منافذ باز مو با استفاده از پروتئین پر شده، و در نتیجه نرمتر و درخشانتر میشود. اما از طرفی هم، یکی عوامل مهم تحریک کننده سلول های سرطانی است. یکی از مشکلات اساسی که موجب وز یا مجعد شدن موی سر افراد میشود، کاهش سطح رطوبت موی آنها است. برای شستشوی موی سر به هیچ عنوان از آب گرم استفاده نکنید. درصورتی که دارای موهای دکلره شده هستید، هیچ گاه از کراپلکس یا خاویار تراپی استفاده نکنید.

این روش ماسک مو تقریبا روی انواع و اقسام موها جواب میدهد و با خیال آسوده میتوان از اثربخشی این ماسک مو استفاده کرد. اگر بعد از رنگ کردن موها، مشاهده کردید که موی سر شما سخت و زبر شده است، کراتین مو در منزل با ماسک تخم مرغ و ماست بهترین راه حل برای برطرف کردن این مشکل به شمار میرود. کراتین تراپی که به آن صافی برزیلی نیز گفته می شود، روشی برای صافی دائم مو به شمار می رود. در حالت کلی دو روش برای کراتین مو در منزل یا آرایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد. کلید حفظ کراتینه موی شما این است که برای شستن موهای خود از شامپوهای بدون سولفات استفاده کنید. طریقهی دیگر کراتینه کردن مو در منزل به کمک عسل و نارگیل است. در جواب باید گفت که کراتین کاملا موقتی است و پس از چند ماه به طور کامل از روی موها پاک می شود.