آموزش جامع کراتین مو در منزل + معرفی مواد طبیعی مناسب کراتین – مجله داروپلاس

در ادامه قصد داریم به بررسی همه نکات ضروری کراتین مو بپردازیم با سلام زیبایی همراه باشید. اگر می خواهید موهایی نرم و براق داشته باشید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا تیم نوبشو این روش ها را به شما آموزش دهد. همین امر در مورد ساحل صدق می کند: تا آنجا که ممکن است ، از سفر به ساحل نیز خودداری کنید.به یاد داشته باشید که نمک همچنین می تواند به موهای تازه درمان شده شما آسیب برساند. موهای نرم و صاف برای کراتینه کردن مناسب نیستند و اکیدا توصیه می شود افرادی که دارای موهای لخت و نرم و صافی هستند اصلا به دنبال کراتینه مو نروند.مو های زبر و وز و موهای فر یا حالت دارد برای کراتینه کردن مناسب هستند. مشکلات پوست و موی سر در زبر و کدر شدن موها اثر گذار هستند. مداوم در معرض نور خورشید قرار گرفتن می شود موها رطوبت خود را از دست داده و زبر و خشن شوند. جوانسازی پوست بدون عمل جراحی و خرج های سنگین و با استفاده مداوم از آن چندین سال جوان شوید.مناسب خانمها و اقایان بدون محدودیت سنی نحوه مصرف : کرم را در هفته سه تا چهار دفعه بعد از غروب آفتاب(اول شب)به موضع مورد نظر بمالید و قبل از مصرف موضع را بشورید و خشک کنید و بعد استفاده کنید.

در صورت استفاده مداوم از این موارد سلامت موها به خطر می افتد. برای حفظ سلامت موها ابتدا باید به عوامل درونی و جسم خود توجه کرد. کراتینه کردن مو همیشگی نیست و میزان پایداری و دوام آن بیشتر بسته به جنس و نوع موها و مراقبتهای انجام شده دارد. کراتین B از نوع سختتر بوده که در همه خزندگان و پرندگان زنده یافت میشود. کراتین در واقع یک پروتئین در مو است که در موهای خشک و وز کمتر وجود دارد. ابتدا باید موهای خود را بشناسیم و کمبود و آسیب آن را مشاهده کنیم و سپس اقدام به خرید شامپوی مناسب مو کنیم. پیشنهاد میشود که هفتهای یک بار این کار را تکرار کرده و نتیجه تغییر را در حالت و استحکام موهای خود مشاهده کنید. همه ما نسبت به موهای خود کم لطف هستیم و می توانیم با کمی تلاش و یاد گرفتن روش های مراقبت از مو و پوست سر از آسیب رسیدن به آن جلوگیری کنیم. 6. بو و گاز کم همچنین بدون قرنطینه است. درصورت رعایت نکردن این موارد تاثیر کراتین کم خواهد شد.

بعد از تمام شدن عمل کراتین و رضایت بخش بودن نتیجه آن، توجه کنید که تا 3 روز نباید به حمام بروید و موهای خود را بشویید و بعد از سه روز برای شستشوی موهای خود باید از شامپوهای مخصوص بعد از کراتین استفاده کنید و تا 7 روز این مورد را رعایت کنید. ۲. بعد از تهیه محلول کراتینه مو موهایتان را به مدت چند بار به کمک شامپوی مخصوص کراتین و یا شامپوهای ضعیف نظیر شامپو بچه بشویید. عسل طبیعی و آلوئه ورا: ترکیب این دو ماده به رطوبت مو و سالم و براق ماندن مو کمک می کند. خرید محصولات مراقبت از مو از نوبشو شما را به خریدی دوباره ترغیب می کند. عارضهی دیگری که در اثر کراتین مو در منزل برای برخی دیگر از افراد به وجود میآید، انواع و اقسام حساسیتهای پوست و مو است. اما، آیا شما با طریقه کراتینه مو در منزل آشنا هستید؟ در غیر این صورت حتی فرترین و وزترین موها هم با چند ساعت اتوکشی کاملا صاف میشوند. برخی از آرایشگران مو البته ترجیح می دهند که ابتدا موها را با یک سشوار مناسب خشک کنند و سپس مواد کراتین را بر روی موهای خشک قرار دهند ، سپس با استفاده از یک اتو مو مخصوص کراتینه ، قسمت به قسمت موهای شما را اتو می کنند تا مواد کاملا جذب مو شده و مهر و موم شود.

داشتن موهای صاف آرزوی اغلب خانم ها است زیرا موهای صاف و لخت ، زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. استفاده از ماست: ماست نیز یک منبع پروتئینی می باشد و یک ماده موثر برای داشتن موهایی براق است. موهایی سالم و بدون موخوره و براق آرزوی هر بانویی می باشد، این آرزو تنها با هزینه های اضافی و گران برآورده نمی شود بلکه با مراقبت از مو و حذف روش های آسیب رسان مراقبتی، می توان موهایی سالم و براق داشت. اگر موی سر بعد از رنگ و مش های مکرر، کار با مواد دچار بد فرمی و بد حالتی می شود یا اینکه حالت وز به خودش می گیرد و خشک و بی آب می شود و درواقع برق مو از بین می رود نشان می دهد که زمان احیا مو با کراتین رسیده است، پس این مواد را می توانیم هم قبل و هم بعد از کار مواد شیمیایی، مانند رنگ، دکلره، ریموورها همه این کارهای مواد را می توانیم انجام دهیم و هیچ مشکلی به وجود نمی آید که کراتینه بعد از دکلره انجام شود یا قبل آن انجام شود. بعد از ۲۰ دقیقه موها را با حرارت ملایم خشک میکنند.