آموزش سئو رایگان و حرفه ای

این مسئله را امیر قمصری هم تجربه کرده و در دوره آموزش سئو آسمان خراش به به آن تاکید می کند. سئو داخلی شامل لیست کاملی از اقدامات مهم است که باید حتما انجام دهید. را ثبت و نمایش دهید و یا حتی نظر شخصی خود را برای هر کدام از موارد مذکور اعلام کنید. اگر می خواهید سئو یاد بگیرید: به هیچ عنوان نباید در گذشته و حتی حال به سر ببرید! آشنایی با تنظیمات کنسول جستجوی گوگل (یا همان ابزار وبمستر تولز قدیمی) یکی از اصول اولیه سئو است. نکته بسیار مهم دیگر این است که الگوریتم های گوگل هم همواره در حال تغییر هستند. برخی از تکنیک های ساده قدیمی، مثل لینک دهی متقابل، دیگر کارساز نیستند. پاسخ (حداقل در روی کاغذ) ساده است: یکتا باشد. به همین سبب هم حتما باید در هنگام اجرای یک سایت بزرگ و سنگین با ساختاری ساده یا پیچیده، یک سایت مپ بهینه داشته باشیم.

تصاویر خود را با استفاده از تغییرات در نام فایلهای مربوطه، محتوای alt و حجم عکس ها بهینه سازی کنید. البته کاربران شما هم از همین طریق محتوای شما را پیدا می کنند. به گفته سایت BuzzSumo از سال 2015 به بعد در کل دنیا میزان به اشتراک گذاری مطالب سایت ها کاهیش پیدا کرده است. این اولین و مهمترین سوالی است که باید از خودتان بپرسید و برایش پاسخی مناسب پیدا کنید. همواره به هنگام تولید یک صفحه، خودتان را به جای کاربر گذاشته و وارد آن صفحه شوید؛ آیا واقعا به عنوان یک کاربر متوجه این قضیه می شوید که صفحه ای که در آن قرار گرفته اید در مورد چه چیزی است؟ تقلب کنید و خودتان را گول بزنید! در انتخاب هاست مناسب و بررسی کیفیت آن بسیار دقت کنید. کاربران و و موتورهای جستجو را متقاعد کنید که سایت شما بهترین انتخاب است! این اتفاق بارها برای صفحات مختلف سایت نیوسئو رخ داده است.

برای آشنا شدن با جزئیات این دو متا تگ و تاثیرات آن ها بر سئو سایت ها دو مقاله نکات عنوان و نکات متا توضیحات را با دقت مطالعه کنید. خوشبختانه امروزه، هیچکدام از آن تکنیک های سئو سایت، کارساز نیستند و گوگل برای هر کدام از آن روش ها، جریمه های سنگینی در نظر گرفته است. گوگل از مارس 2018 شروع به رتبه بندی اساسی سایت ها بر اساس شرایط نمایش آن ها در موبایل کرد. فایل robots.txt فایلی است که به خزنده ها می گوید که کدام بخش از وب سایت را نمی خواهید آنها ایندکس کنند. آنها با شرکت در سمینارهای مربوط به آموزش مشاغل، به تشدید و تحکیم مهارتهای فردی و تخصصی خود میپردازند. اگر در حال نوشتن راهنمای محصول خود هستید، راهنما را در صفحه فرود محصول قرار دهید تا از ترافیک بیشتر و یک بک لینک داخلی بهره ببرید. معمولا با یک نام محصول (نایک) یا خدمت (سئو) همراه است. هیچ کاربری در اینترنت به سادگی اطلاعات تماسش را به شما نمی دهد؛ مگر در ازای آن محصول یا خدمت ارزشمندی را دریافت کند. این امر به ایجاد اعتبار، ترافیک، اشتراک گذاری ها و بک لینک کمک می کند. زمانی که سایت ها به روزرسانی می شوند ممکن است جایگاهشان در نتایج رتبه بندی گوگل تغییر کند.

سرعت سایت خود را در ابزار سنجش سرعت گوگل بررسی کنید. مشخص است که 50% از کاربران انتظار دارند یک سایت در 2 ثانیه یا کمتر از آن بارگذاری شود و اگر در 3 ثانیه بارگذاری نشود آن را ترک می کنند. پس سعی نکنید برای پیوندهای نامناسب یا … به مدرسینی که می گویند برچسب های عنوان و توضیحات متا برای سئو مهم نیستند توجه نکنید. ابزارها و پلاگین های زیادی وجود دارند که محتوای شما را آنالیز می کنند و شما را به سمت ساخت محتوای سئو شده راهنمایی می کنند. دنیا از سوی لپ تاپ و کامپیوتر شخصی به سمت موبایل در حال تغییر است. تغییرات جزئی در الگوریتم های گوگل ممکن است هچمشکی اجاد نکند، اما یک بروزرسانی کلی می تواند مثل زلزله همه چیز را از بین ببرد! خزنده های گوگل این پیوندها (لینک های داخلی و خارجی) را به صورت دقیق بررسی می کنند.