بهره برداری از 3 پروژه آموزشی خیرساز شهرستان کرخه با حضور وزیر آموزش و پرورش

در آموزش آنلاین دیگر محدود به دورههای ارائه شده توسط یک آموزشگاه یا یک مدرس نیستید. آموزش آنلاین یک نوع آموزش است که از طریق اینترنت به دانشآموزان با استفاده از کامپیوتر خانگی آنها ارائه می شود. در این نوع از آموزش، محتوای آموزشي معمولاً از طریق دانشگاه یا آموزشگاه تهیه و به طور مستقیم به دانشجویان ارسال میشود و یا اغلب از طریق اینترنت در دسترس آنها قرار میگیرد. در اختیار مدرس قرار میگیرد که امکان ارائه محتوای درس و تمرینهای مربوط را به صورت دیجیتال فراهم میکند. کمبود فضای آموزشی در برخی از مناطق و به ویژه مناطق محروم باعث شده بسیاری از دانشآموزان اغلب مسافتی طولانی را تا مدرسه طی کنند تا بتوانند در کلاس درس حضور داشته باشند. چالشهای موجود در مقابله با آموزشگاهها و دانشگاههای سنتی ازجمله هزینههای تحصیلی، کاهش بودجه و کمبود دوره باعث شده بسیاری از دانشآموزان برای جستجوی جایگزینهای آموزشی اقدام کنند. اما امروزه با استفاده از بسترهای آموزش آنلاین، مدرس و دانشآموز بدون نیاز به حضور در مکان خاصی میتوانند کلاس را به صورت آنلاین برگزار کنند. در سایت همیاروردپرس و در بخش قالبهای وردپرسی ما تعداد زیادی از این قالبها را به صورت کاملا رایگان و فارسیسازی شده در اختیار شما قرار دادهایم.

سلام وقتتوت بخیر ،من همه ویدیو های آموزشی رایگان شما را دیدم اما اوایل با هاست مجازی شروع به یادگیری کردیم میشه برای ادامه یادگیری هم از هاست مجازی استفاده کرد ؟ با استفاده از بسترهای برگزاری آموزش آنلاین، افراد میتوانند به جای رفتن به جلسات کلاسهای مهم، در خانه بمانند و کلاس را نیز از دست ندهند و مطالب را فراگیرند. در بسترهای آموزش آنلاین، ابزارهای جدید مانند امکان نمایش فیلم، وایتبرد دیجیتال، اشتراک دسکتاپ، ارسال فایل و … است. نتایج این بررسی منجر به گسترش و توسعه ابزارهای آموزش در این راستا شد. مشاوره آنلاین به دلیل حفظ حریم خصوصی افراد و سهولت دسترسی بهویژه برای بانوان میتواند جایگزین مناسبی برای جلسات مشاوره حضوری باشد. مشاوره ازجمله مواردی است که میتوان در سیستم آموزش آنلاین و در موضوعات متنوعی از قبیل خانواده، فردی، روانشناختی، تحصیلی، شغلی و … این دورههای آموزشی شامل آموزش در مدارس، آموزشگاهها، دانشگاهها و همچنین کلاسهای خصوصی و جلسات مشاوره میشوند. آموزش آنلاین مناسب افرادی است که قادر به حضور در کلاسهای حضوری نیستند. مزایای آموزش آنلاین چیست؟

از دیگر مزایای آموزش آنلاین میتوان به افزایش بازدهی دانشآموزان و دانشجویان به دلیل راحتی آنها هنگام آموزش و عدم نیاز به حضور فیزیکی در کلاس اشاره کرد. نبودن محدودیت زمانی و و مکانی در این شیوه آموزش، مزایای دیگری نیز به همراه داشته که در ادامه به آنها میپردازیم. ارائه نمود. سازمانها و شرکتها نیز برای دریافت استراتژیهای تازه و تصمیمگیری مناسب، در هر زمان میتوانند با مشاوران خود در ارتباط باشند. در این بسترها دورههای متنوعی ارائه میشوند و دسترسی به هر دورهای برای شما امکانپذیر خواهد بود. این شیوه آموزش به عنوان دورههایی تعریف میشود که به طور خاص از طریق اینترنت یا لوحهای فشرده آموزشی به جایی غیر از کلاس درس که در آن استاد آموزش می دهد، ارائه میشوند. از کاربردهای آموزش آنلاین، میتوان به برگزاری دوره و کلاس آموزشی به هر شکل اشاره کرد. این نوع آموزش را، آموزش مبتنی بر وب؛ در هر زمان و هر کجا میگویند.

پیش از این شیوه های دیگری از آموزش مجازی مورد استفاده قرار میگرفت که با عنوآنهای آموزش مبتنی بر کامپیوتر، یادگیری از راه دور یا یادگیری الکترونیکی نیز شناخته میشدند. آموزش از راه دور نوعی از یادگیری است که در آن شاگرد به صورت منظم با معلم در کلاس درس ارتباط برقرار نمی کند. با استفاده از بسترهای برگزاری کلاس آنلاین، شرکت در کلاس درس برای همه افراد از هر نقطهای امکانپذیر است و دانشآموزان برای حضور در کلاس، تنها به یک کامپیوتر یا موبایل متصل به اینترنت مناسب نیاز دارند. در ادامه به اهمیت استفاده از بسترهای آموزش آنلاین برای برگزاری هرکدام از موارد گفته شده میپردازیم. آموزش آنلاین امکان تدریس به همه افراد را برای اساتید فراهم میکند و دانشآموزان و دانشجویان میتوانند از آموزش این اساتید بهرهمند شوند. این موسسه از بدو تشکیل کوشش نمود با بهره گیری از مدرسان مجرب، متخصص و متعهد، مأموریتهای آموزشی خود را با کیفیتی بایسته تحقق بخشد.