به راحتی در خانه موهایتان را کراتینه کنید

در این شیوه علاوه به از بین رفتن وز مو، تارهای مو صاف و درخشان نیز می شوند. این شیوه دائمی نیست ولی حداقل 2 ماه دوام دارد. نکنه دیگر اینکه به طور معمول، دوام و ماندگاری صاف شدگی مو به وسیله کراتین، از دو ماه بیشتر نیست. اگر قصد دارید موهای وز و نامنظم تان را صاف کنید در مورد روش های مختلف صافی دائم و نیمه دائم اطلاعاتی کسب کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. سوال: چطور بهترین کراتین مو را برای موهای خود انتخاب کنیم؟ به طور معمول ، شما نباید سه روز متوالی پس از درمان موهای خود را بشویید ، ببندید یا گیره بزنید. اگر آن را روزانه بشویید ، پس فقط زودرس هر درمانی را که روی موهای شما اعمال شده است ، از بین می برید. سپس موهای خود را با یک شامپوی ملایم بشویید. ماسک را روی مو و پوست سر خود قرار دهید.

اساساً ، این روش درمانی با استفاده از پروتئین بر روی موهای شما و افزودن لایه دیگری از آن کار می کند. با توجه به طرفداران زیاد کراتینه مو در این مطلب به آن پرداخته شده است. اگر اصول مراقبت از موهای کراتینه به درستی و به طور مداوم رعایت نشود مو ها با سرعت بیشتری به حالت قبل از درمان با کراتین برخواهند گشت و هزینه و وقت شما هدر می رود و جز نارضایتی نتیجه دیگری به همراه نخواهد داشت. اصول مراقبت از موهای کراتینه به شما این امکان را می دهد که نتایج حاصل از درمان را برای مدت بیشتری حفظ کنید. اگر می خواهید برای مدت زمان طولانی تری موهایتان براق و سالم بماند ، وقت آن است که شما آن بطری ارزان شامپو را کنار بگذارید و سرمایه گذاری در شامپوهای مناسب یرای موی تحت درمان با کراتین را شروع کنید. نکاتی در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه گنجانده شده اند که بهتر است پیش از درمان مو ها با کراتین آن را مطالعه و در صورت نیاز محصولات مناسب را تهیه کنید.

درست است که کراتینه یک راه میانبر برای به دست آوردن موهای صاف است اما با گذشت زمان و از بین رفتن اثر کراتینه، مو خشنتر و معجدتر از قبل میشود. برخی از درمان ها ممکن است مدت زمان کوتاه تری منع شستشو را داشته باشند در حالی که بعضی از آنها ممکن است روزهای بیشتری را شامل شوند. اگر فردی که موهای شما را کراتینه میکند، به اندازه کافی مجرب نباشد، ممکن است موهایتان را در معرض حرارت بسیار بالا یا ترکیبات زیاد مواد شیمیایی قرار دهد. ” از سویی دیگر ممکن آنقدر موها را اتو و سشوار کشیده باشید که منجر به آسیب آنها شدهاید. این نوع کراتینه تنها برای موهایی استفاده می شود که هیچ گونه آسیبی ندیده باشد و هدف اصلی از استفاده از این مواد صاف کردن مو می باشد و در صورتی که برای موهای بسیار آسیب دیده به کار برده شود می تواند باعث سوختن موها شود. علت شوره سر باقی ماندن بقایای مواد شیمیایی در لا به لای موها است که باعث بروز مواردی مثل پوسته شدن سر، التهاب و ایجاد شوره در موها می شود.

شستن فوری موهای خود پس از درمان کراتینه باعث از بین رفتن زودرس مزایای کراتین می شود به همین علت رعایت این نکته در اصول مراقبت از موهای کراتینه حائز اهمیت است. ضمنا ممکن است تا 48 ساعت نتوانید موهای خود را شسته و یا ببندید. برای افرادی که از داشتن موی فر راضی هستند این شیوه درمانی مناسب تر است. آنچه مسلم است برای افرادی که دچار آلرژی های شدید هستند شیوه کراتینه کردن برای موهای وز توصیه نمی شود. استفاده از شیوه های مختلف برای صاف کردن مو و از بین بردن وز مو در آقایان نیز به استقبال زیادی روبرو شده است. جالب است بدانید آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر دوره کامل کراتینه سرد و گرم را به علاقمندان آموزش می دهد. با استفاده از متد کراتینه برزیلی تنها وز مو گرفته می شود و حالت و فر موها حفظ می شود. با این حال ، با گذشت زمان و شرایط دیگر ، کراتین طبیعی موجود در موهای شما فرسوده می شود. جواب: در انتخاب یک کراتین مو مناسب برای موهایتان به میزان فرمالدهید کراتین، مدت زمان قرنطینه آن، حجم کراتین، میزان ماندگاری و همینطور نوع کراتین توجه کنید.