خرید مواد کراتینه مو با ۱۰۰ در ۱۰۰ صافی برزیلی – موتاب

که در کنار صاف کردن موها موجب ضعیف و شکننده شدن آن ها نیز می شود. هدف اصلی در به کار بردن این متد کراتینه کردن، احیا و تقویت دوباره موهای آسیب دیده و ضعیف شده با حفظ حالت و حجم اولیه آنها است. این نوع از کراتینه علاوه بر اینکه تمامی وزهای مو را از بین می برد، بلکه حجم موها را نیز حفظ می نماید. بنابراین علاوه بر افرادی که موی وز دارند، دیگران نیز می توانند از آن استفاده نمایند. زیرا علاوه بر هزینه کراتینه کردن باید شامپوهای بدون سولفات خریداری نمایید که قیمت بالاتری از شامپوهای معمولی دارند. از کراتینه کردن مو می توان برای صاف و درخشان نمودن تمامی موهای فر، مجعد، صاف، رنگ شده و … روغن های مفید مورد استفاده در این روش موجب درخشان شدن و نرمی موها بعد از کراتین کردن آن ها می شود. کراتینه کردن برای همه نوع مویی با هر جنسی امکان پذیر است.

فرمالدهید در همه شکلی میتواند برای بدن خطرناک باشد. 4. در این مرحله مواد کراتینه را داخل ظرف ریخته و با کمک فرچه ، موها را به آن آغشته می نمایند. توجه داشته باشید که در مرتبه دوم، پس از آغشته کردن موها به شامپوی قبل از کراتین، شامپو باید به مدت پنج دقیقه بر روی موها باقی بماند و سپس آبکشی شود. ابتدا دو بار مو ها را به وسیله شامپو قبل کرایتن به مدت ۱۰ دقیقه خوب میشورید، تا فنس مو ها کامل از هم باز شده برای جذب بهتر مواد کراتین در قدم بعدی ۸۰ تا ۹۰ درصد نم مو به وسیله باد سشوار و حوله گرفته خواهد شد سپس شروع خواهید کرد به دسته بندی مو ها با لایه های نازک در مرحله سوم شروع خواهیم کرد به مواد گذاری کراتین یک تا دو سانت مانده به ریشه مو ها را کامل آغشته به کراتین خواهید کرد. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با هر آنچه نیاز است در رابطه با کراتین مو بدانید، به طور کامل آشنا کنیم.

در این روش بسته به نوع مواد و همچنین میزان تبحر و تکنیک اپراتور، موی افراد ممکن است از سه ماه تا یکسال صاف بماند. دسته های مختلفی از افراد وجود دارند که کراتین تراپی برا آنها بی فایده و ممنوع است و هیچ نتیجه مثبتی دربر نخواهد داشت و در ساده ترین حالت ممکن حداکثر بعد از دو بار شستشو تمام نتایج کراتین تراپی از سرشان محو خواهد شد و وقت و هزینه شما از بین میرود ! در این صورت شما ممکن است دچار شکستگی ساقه مو و شاهد موخوره شوید. آیا صرف صحبت کردن با این کارشناس خاطرجمع می شوید؟ از مهم ترین مزایای کراتینه کردن موها می توان به موارد زیر اشاره نمود. 6. پس از آن موها را با استفاده از سشوار خشک می کنند. تا 48 ساعت پس از کراتینه کردن مو، آن را با کش یا گیره یا هر وسیله دیگری نبندید. از طرفی دوام کراتینه کردن مو در منزل بسیار کمتر از انجام آن در سالن های زیبایی است.

کراتینه مو این روزها طرفدار بسیاری پیدا کرده و توسط افراد متخصص در آرایشگاهها و سالنهای زیبایی انجام میشود. برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش بهتر است کراتینه کردن مو توسط افراد متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود. کراتینه کردن مو مراحل متفاوت و نسبتا سختی را دارد. به زنان باردار توصیه میشود که موهای خود را کراتینه نکنند. کراتین تراپی برای این دسته از افراد ممنوع میباشد ، درست است کراتین هایی مثل لونیکس کاملا گیاهی هستند و شرکت سازنده ادعا میکند برای بانوان باردار مشکلی ایجاد نمیکند اما در نهایت میتواند تاثیرات منفی بر روی جنین بگذارد ، مخصوصا 12 هفته اول بارداری خانوم ها بسیار حساس است پس کراتین مو برای زنان باردار ممنوع است. از طرفی پس از چند وقت ظاهر موهای شما به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. با رسیدن کراتین به موها، موهایتان دوباره درخشان خواهد شد و ظاهر مطلوب خواهند داشت و شما می توانید به دیگران نشان دهید که نه تنها موهای وزی ندارید، بلکه موهایتان در حین سلامت فر خوش حالت طبیعی نیز دارند.