روش کراتینه کردن مو و معرفی محصولات کراتین دار

در این کشور به دلیل حساسیت های زیادی که برای مواد کراتینه وجود دارد اغلب محصولاتی با کیفیت بالا و کم خطر تولید می شود. شاید سوال پیش بیاید که بهترین مواد کراتینه مو را چه کشوری تولید می کند؟ در ادامه تا معرفی بهترین مواد کراتینه از شماره 6 تا شماره 1 با ما همراه باشید. اگر در سالن آرایش کراتینه مو انجام دهید و قیمت کراتینه مو را پرداخت کنید، اثر آن تا چند ماه باقی میماند، ولی کراتینه در منزل فقط چند هفته عمر دارد. توجه داشته باشید که به هنگام استفاده از اتوی مو یا سشوار، حرارت آن ها باعث تولید شدن بخار فرمالدهید می شود که خطر ابتلا به سرطان را بالا می برد. اما اینکه آیا کراتین مو با مواد حاوی فرمالدهید بر سلامت فرد اثر طولانی مدت دارد یا خیر و این اثرات چه هستند، هنوز اطلاعات کافی در دسترس نیست. فرمالدهید نوعی ماده سرطان زا است.

بطور طبیعی ماده کراتین در موی سر در افرادی با موهای صاف بیشتر و در افرادی با موهای خشک و فرفری کمتر می باشد. برای شستن سر قبل از کراتینه از شامپو بچه استفاده شود. کراتینه مو، یکی از روش هایی است که برای صاف کردن موهای مجعد و فر به کار می رود. براساس شیوه برزیلی، این فرآیند به یک درمان دوگانه نیاز دارد؛ ابتدا با استفاده از کراتینه که یک پروتئین طبیعی است، مو تقویت شده و سپس ساختار آن با استفاده از مواد شیمیایی دگرگون میشود تا صاف شود. به همین دلیل شامپو ها، متد ها و متون آموزشی کار با آن به راحتی در دسترس میباشد. به طوری که در تمامی آموزشگاه ها به عنوان محصول پایلوت قرار دارد. درصورتی که دارای موهای دکلره شده هستید، هیچ گاه از کراپلکس یا خاویار تراپی استفاده نکنید. در تصویر پایین میتوان عملکرد مواد ریو را بر روی موهای دکلره شده و خشک ببینید.

ماسک کراتینه مو را روی سرتان بمالید. سپس ترکیب کراتینه مو خانگی به دست آمده را به آرامی روی موها و کف سر خود بمالید. این امر تا حدودی طبیعی است زیرا این لایه پوششی، داخل ساختار مو نشده و فقط روی ساقه مو را پوشانده است در حدود 4 ماه این مواد به کیفیت اولیه روی موها باقی می مانند. در هر صورت به این نکته توجه داشته باشید که در روش کراتینه کردن موها، منافد موها با کراتین پر می شود و پس از چندین ماه شستشو، این پروتئینهای تزریق شده از بافت موها شسته میشوند. پس کمی بیشتر هزینه کنید و پیش آرایشگاه ها و مراکز متخصص در این زمینه بروید. پس بنابراین از کراتین موی سرتان در خانه توسط افراد غیر متخصص کاملا دوری کنید. پس برای انتخاب بهترین مرکز کراتین مو حتما این فاکتور را در نظر بگیرید. در اینگونه افراد، پس از استفاده از کراتین، احتمال دارد علائم معمول حساسیت، یعنی دانه های قرمز رنگ و خارش ظاهر شوند.

این مواد مناسب موهای رنگ نشده و ترجیحا ضخیم است. ماسک و شامپو مناسب کراتین مو (شامپو بدون سولفات) استفاده کنید. اطلاعاتی مانند مواد طبیعی کراتینه مو، نحوه انجام کراتینه مو، مواد کراتینه طبیعی و چگونگی استفاده از آن، ماسک مو و موارد دیگری از این دست. بنابراین، نمک دریا در این ماسک مو لایه کراتینه را از موهای شما میزداید. آرایشگر متخصص و باتجربه کراتینه مو با توجه به نوع و نیاز موی مشتری، روش مناسب کراتینه مو برای وی را انتخاب مینماید. در این شرایط مراجعه به پزشک متخصص برای بررسی علت ریزش مو ضروری و ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضدریزش مو باشد. برترینها: ممکن است شما هم درمان موها با روش کراتینه کردن را شنیده باشید. چگونه اثر کراتینه مو را از بین ببریم؟ قیمت این محصول در بازار (بین یک الی یک و نیم میلیون تومان) میباشد. بعد از کراتین بین یک تا سه روز بسته به کیفیت و دستورالعمل مواد کراتینه نباید سرتان را بشورید.