صفر تا صد کراتینه مو

همچنین با جرات می توان آن را یک نرم کننده قدرتمند نامید که موها را به بهترین نحو براق و ابریشمی می کند. کراتینه کردن از اثرات مخرب اشعه خورشید و آلودگی روی موها جلوگیری کرده و موهای آسیب دیده را نیز ترمیم می کند. ابتدا موها رو دو بار با شامپو قبل بشوئید و بعد با حوله کاملا آب موها رو بگیرید. مزایای کراتینه مو کاملا عینی هستند و میتوانید آنها را به سادگی خودتان هم مشاهده کنید. کاملا درست است! همانطور که گفته شد بزرگترین مزیت آن صاف شدن و احیاء موهاست. وجود پروتئین کراتین باعث تقویت مو، پوست و ناخن است. در حین خرید کراتین مو باید دقت داشته باشید: مراحل کار در کراتین برزیلی به این صورت است که: در ابتدا موها را با مواد مخصوص کراتین برزیلی آغشته کرده و توسط اتوی مو با صفحهای سرامیکی، مواد مخصوص را به داخل موها نفوذ میدهند. این موضوع به این خاطر است که کراتین در فولیکولهای مو نفوذ کرده و آسیب های ناشی از ریشه تا نوک مو را برطرف می کند. قیمت کراتین مو بکار رفته باز هم اهمیت دارد، چون کیفیت مواد شما را تعیین می کند.

بسیاری از سالنهای آرایشی و زیبایی عمل کراتینه مو را بر روی موهای شما انجام داده و به شما موهایی خوش حالت و درخشان هدیه میدهند. آقایان، به ویژه آنهایی که عاشق موهای بلند هستند، برای اینکه موهایشان شاداب تر و نرم تر شود می توانند با مراجعه به یک سالن آرایشی از مزایای کراتینه کردن مو بهره مند شوند. اما فراموش نشود تا قبل از اینکه مو ساختارش را از دست بدهد قبل آن بهتر است کار کراتین مو انجام شود و بعد کار رنگ و مش بتوانیم روی موی سر دوباره انجام دهیم که مو ساختارش را از دست ندهد. همچنین لازم نیست برای اینکه به موهای خود حالت بدهید، حرارت وسیلههای مربوطه مثل سشوار را بیشتر کنید یا از محصولات مختلف استفاده کنید. مواد را با فرچه به فاصله 2 یا 3 سانت به ریشه مانده روی ساقه موها بزنید و با انگشت از بالا و پایین و حالت رفت و برگشت و به حالت اتو کشی، مواد را بخوبی وارد ساختمان موها کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا تعدادی از این مراقبت ها را به شما بیاموزیم و کمک کنیم تا بتوانید میزان اثر کراتینه موی خود را تا 9 ماه و یا حتی بیشتر بالا ببرید.

برای انجام کراتین مو در سالن های آرایشگاهی ، نیاز به دادن حرارت بسیار بالا و زیاد به موها می باشد که البته این مورد می تواند آسیب زیادی به موها وارد کرده و شما را مستعد ریزش مو نماید. البته به خاطر بسپارید که اولین راه برای درمان موهای که دمیج شده کوتاه کردن می باشد، و راه حل دوم استفاده از روش کراتینه کردن مو است. البته هنوز این ادعا به صورت علمی ثابت نشده است. در واقع این که فواید کراتینه کردن مو به مضراتش می ارزد یا بلعکس، به یک دغدغه بزرگ برای بیشتر آقایان و خانم ها تبدیل شده است. امروزه نه تنها خانم ها بلکه آقایان هم از روش کراتینه مو برای لخت و صاف کردن دائمی موهای خود استفاده می کنند. داشتن موهای لخت و براق آرزوی بسیاری از خانم ها در این دوره و زمانه است. امروزه روشهای صاف کردن مو (مانند کراتینه کردن مو) دیگر فقط برای خانم ها به کار برده نمی شود. شما در این روش نسبت به بسیاری از روشهای دیگر، مراقبتهای کمتری نیاز دارید. همین موضوع باعث می شود موهای شما در معرض آسیب کمتری در برابر حرارت و مواد شیمیایی قرار بگیرد.

قبل از خرید کراتینه مو، بهتر از جنس مو، منافذ مو و قدرت کشش مو را مورد بررسی قرار دهید. اما قبل از انجام این کار درباره عوارض و مزایای کراتینه کردن مو هم اطلاعاتی داشته باشند. بررسی عوارض کراتینه مو! کراتینه کردن مو، حفرههای ساقه مو را با کراتین پر می کند و موهای شما، دارای ساختار و بافتی نرم تر و براق تر می شوند. تنفس و خوردن آن مشکلات تنفسی و خطر ابتلا به سرطان را خواهد داشت.این ماده برای افرادی که آسم یا برونشیت یا هر نوع مشکل تنفسی دارند حساسیت بیشتری ایجاد می کند و آن ها را دچار سوزش گلو، سوزش چشم، خونریزی بینی و آبریزش آن می کند. نوع آبی که به موهای شما برخورد می کند مهم است : شنا در آب کلر یا نمک (اساساً استخر یا اقیانوس) می تواند عمر درمان درمان کراتینه موهای شما را کوتاه کند. با شانه زدن قسمت هایی از مو که مواد نگرفته به مواد آغشته می شود. این روزها نام کراتینه مو را زیاد میشنویم. 3. کراتین را در ظرف غیرفلزی رنگ بریزید. 10. طبق بررسی های صورت گرفته در موارد فوق، می توان اینگونه دریافت که استفاده از کراتین تنها برای موهای وز خورده نیست!