صفر تا صد کراتینه مو

توجه داشته باشید اگر این کپسول اگر در رنگ مو ریخته شود باعث می شود بوسیله فرچه ای که برای رنگ کردن موهایتان از آن استفاده می نمایید راحت تر و نرم تر روی موهای سرتان کشیده شود و همچنین باعث می شود که رنگ مو روی سرتان بهتر نشان داده شود. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یک بار درمان کراتینه، مجبور به ادامه درمان می شوند تا آسیب ناشی از حرارت پردازش موی آنها از این طریق نشان داده نشود. این کار باید به آرامی انجام پذیرد اما در عین حال نباید بیش از اندازه نیز کند باشد؛ زیرا سرعت زیاد باعث می شود که مواد به خوبی روی موها پرس نشود و سرعت کم نیز باعث سوختن موها می شود. این ماسک دارای مواد اولیه ای است که به سادگی در تمامی خانه ها می توانیم آن را پیدا کنیم! البته اگر قادر به پیدا نمودن آن ها در منزل نبودید بهتر است آن ها را تهیه کنید.

بنابراین شاید بهتر باشد یک کتاب با خود به همراه داشته باشید که از وقت خود نهایت استفاده را ببرید. برای کراتینه کردن مو در خانه در رژیم غذایی خود حتماً از امگا 3 و آنتی اکسیدان ها استفاده کنید. دور اول مو ها را از چربی ها پاک کنید و در دور دوم ۳ الی ۵ دقیقه موها را ماساژ دهید. برای آن که بتوانید این ماسک را تهیه کنید، بهتر است 2 قاشق غذاخوری عسل و 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون را با یکدیگر مخلوط کرده و بر روی موهایتان قرار دهید، این ماسک را به خوبی به تمامی سطح موی خود پخش کنید و پس از گذشت 15 دقیقه آن را به صورت کامل آبکشی کنید. هیدروژن رسانی به مو از دو طریق: دستگاه ماکرومیست و یا تفنگ های نانو استیم، صورت می گیرد. هدف از سشوار کشیدن در این مرحله، تنها خشک کردن مو نمی باشد؛ بلکه درگیر کردن تمام تارهای مو به پروتئین کراتینه است.

پس در این حالت شما نمی توانید کیفیت آن را بر اساس درجه صافی بعد از کراتینه کردن موی سر بسنجید. دسته های مختلفی از افراد وجود دارند که کراتین تراپی برا آنها بی فایده و ممنوع است و هیچ نتیجه مثبتی دربر نخواهد داشت و در ساده ترین حالت ممکن حداکثر بعد از دو بار شستشو تمام نتایج کراتین تراپی از سرشان محو خواهد شد و وقت و هزینه شما از بین میرود ! همچنین اگر می خواهید، این روش کراتینه مو خانگی بیشترین بازدهی را در صاف کردن موهایتان داشته باشد، باید از آن هر هفته به صورت مرتب استفاده نمایید. در صورت انجام کراتین باید دقت و حوصله زیادی به خرج دهید تا فواید مواد بر روی موهایتان به خوبی نمایان شود، برخی از این فواید را در زیر مطالعه خواهید کرد:صاف و لخت شدن موهای مجعدجلوگیری از وز شدن مورفع آسیب دیدگی و خشکی موپیشگیری از آسیب جدی و ساختاری مواحیا و ترمیم کوتیکول موکلام آخردر این مطلب، آموزش کراتینه کردن مو و فوت و فن های آن را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تا از آن استفاده کنید. موهایتان رو به گونه ای به مواد آغشته کنید که هیچ تار مویی خشک نماند. کراتین تراپی که به آن صافی برزیلی نیز گفته می شود، روشی برای صافی دائم مو به شمار می رود.

برای آن که بتوانید در منزل خود به راحتی فرایند کراتینه نمودن موها را دنبال کنید، باید اقدام به تهیه ماسک کراتینه کنید! هم چنین اگر شما قصد دارید که از کراتین به عنوان روش ترمیمی برای احیای موها استفاده کنید، بهتر است که در این مرحله موها را به صورت کامل (100%) خشک کنید.4. هیدروژن رسانی مو، کاری بسیار مهم و ضروری قبل از کراتینه است؛ این عمل تا ۵۰ درصد اثر صاف کنندگی را بیشترمی کند. دقت کنید که درصد گفته شده به نسبت دستورالعمل درج شده بر روی بدنه مواد، تغییر می کند. دقت کنید که مقدار محلول باید به اندازه ای باشد که کل موهای شما را پوشش دهد و مرطوب کند و بیش از آن نباید روی موها قرار دهید. بدن انسان کراتین را به طور طبیعی از آمینواسیدهای گلیسین و آرژنین میسازد. در این روش موها با روغن های ضروری و مفید به خوبی تغذیه می شود در حالی که یک لایه از پروتئین روی موها را پوشانده و باعث صافی و نرمی آن می شود.