عوارض کراتین مو در سالن زیبایی

در انتها این توصیه را داریم که اگر ترغیب شده اید و یا علاقه دارید که برای درمان و زیبایی موهای خود از روش کراتین استفاده کنید پیش از هر اقدامی در خصوص مرکزی که قرار است در آن اقدام کراتینه انجام دهید تحقیق کنید تا از میزان موفقیت های درمانی و زیبایی آن مرکز اطمینان حاصل کنید.استفاده از ماده ی فرمالدئید در مراکز زیبایی و آرایشگاه ها می تواند اقدام کراتین کردن مو را به امری زیان بار و پر مضرت تبدیل نماید ف می توانید برای این اقدام خودتان کراتینه را تهیه کرده و از آرایشگر بخواهید که برایتان احیای مو را با موادی که خودتان تهیه کرده اید انجام دهد . مساله مهم بعدی این است که شما باید در انتخاب محصول دقت نمایید و از اصل و اورجینال بودن آن خاطر جمع باشید چراکه استفاده از محصولات تقلبی مخصوصا در این زمینه عواقب جبران ناپذیری برای موها دارد مانند ریزش مو و یا قطع شدن مو ها از ساقه و…

مزایای کراتینه کردن مو چیست؟ عوارض کراتین کردن مو چیست؟ کراتینه مو چیست؟کراتین مو چیست؟ قبل از انجام کراتین مو درباره مزایا و معایب کراتین مو، با آرایشگران بیوتایل مشورت کنید و با آگاهی کامل کراتین مو انجام دهید. در کراتینه مو، تارهای مو با پروتئین کراتین پوشش داده میشوند که باعث نرم و صاف شدن موها میشود. 3 تا 5 ماه پس از کراتینه مو، مجدداً این کار را تکرار کنید. این روشها با توجه به آسیبهایی که به موهایتان در طی زمان به وجود آمده و همینطور جنس آنها متفاوت است. در طول سال هایی که این خدمت زیبایی و درمانی به متقاضیان آن ارائه می شود خوش بختانه شاهد بروز مشکلی برای افراد نبوده ایم. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یک بار درمان کراتینه، مجبور به ادامه درمان می شوند تا آسیب ناشی از حرارت پردازش موی آنها از این طریق نشان داده نشود.

وجود عسل در این کراتینه برای این است که رطوبت را در موی شما قفل کند تا ویتامینها و پروتئینها به خوبی جذب موی شما شوند. جواب این سوال به نوع موهای شما بستگی دارد. شما می توانید برای خرید شامپوهای ضد ریزش مو و بهترین پکیج های ضد ریزش مو به داروخانه آنلاین مهتاطب مراجعه کنید. در واقع باید گفت از آن جهت که کراتین کردن یکی از بهترین روش های احیای مو است مواد مورد استفاده در آن بسیار هزینه بردار است. چنانچه تصمیم دارید این اقدام را زیر نظر پزشکان و متخصصین پوست و مو انجام دهید حتما از بهترین پزشک پوست و مو در این زمینه کمک بگیرید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است؛ در صورتی که مراقبت هایی که از سوی پزشک توصیه شده است را انجام دهید موجب می شود زمان تاثیر گذاری کراتین افزایش پیدا کند. بعد از حدود سه روز می توانید از کش های نرم مو برای بستن موهای خود استفاده کنید، با این حال، برای مدت زمان طولانی موهای خود را بالا نبندید.

این محصول در زمان استفاده هیچ نوع عوارض ریوی و تنفسی را به دنبال نخواهد داشت. این شامپو را باید 3 تا 5 روز پس از عمل کراتینه مو در حمام به موهایتان بزنید. در دوران بارداری به هیچ وجه نباید در معرض فرمالدئید قرار بگیرید. کراتین مو بهتر است دارای مواد فرمالدئید کمی بوده و از برند خوبی تهیه شود. عوارض جانبی برای کراتینه کردن مو گزارش نشده است. قانون اصلی کراتینه مو این است که حداقل سه روز از آب و موی دم اسبی دور بمانید. اما برای همه این اقدام قابل انجام و بدون خطر است. پس توصیه ما این است که این اقدام را حتما تحت نظر پزشک و نیز توسط او انجام دهید. فرمالدئید سمی و فرار است و FDA این ماده را سرطانزا شناخته است،فرمالدئید موجود در محصولات کراتین مو نه تنها برای فرد استفاده کننده بلکه برای آرایشگران و تمام افراد حاضر در آرایشگاه ها نیز مضر است. علت دقیق این وقایع کاملا شناختهشده نیست؛ اما میتواند به دلیل دمای بالای اتو مو باشد که به فولیکول های مو آسیب میرساند و سبب ریزش موها میگردد. این امر نه تنها می تواند مو را مستعد موخوره می کند بلکه اثراتی طولانی مدت روی مو میگذارد.