قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

تمامی این موارد به علاوه تاثیراتی که کراتینه بر روی موهای افراد می گذارد موضوع مورد بررسی این مقاله است. مواد موجود در رنگ و اکسیدان دارای خاصیت قلیایی هستند و موجب از هم گسستگی کوتیکولهای ساقه موی شما میشوند و علاوه براینکه کراتین دیگر زمان و امکان جذب شدن در ساقه موهای شما را ندارد، ساقه موی شما دچار آسیب نیز خواهد شد. در این شیوه علاوه به از بین رفتن وز مو، تارهای مو صاف و درخشان نیز می شوند. هم چنین این موارد در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه نیز وجود دارند که سبب از بین رفتن سریع نتایج درمان کراتین مو می شوند. در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه کارهایی را که نباید انجام دهید تا بتوانید خاصیت درخشندگی و صافی مو را برای مدت طولانی تر حفظ کنید گنجانده شده است. روشی که بتوان مدت زمان بیشتری صافی و شفافیت مو، دوام و ماندگاری را نسبت به کراتین برزیلی ادامه داد.روش انجام اینگونه هست که ابتدا با کراتین برزیلی مو ها کراتین میشود و سپس صافی زاپنی روی مو میگزارند.برای انجام این روش حدودا چهار ساعت زمان نیاز هست.

به شکل کپسول بوده و با سوزن سوراخ شده ، روغن کراتینه داخل آن برای کراتینه کردن مو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. مراحل انجام کراتینه مو به گونه ای است که ابتدا موها کاملا شسته شده و سپس آرایشگر یا کسی که می خواهد موهای شما را کراتینه کند ، مواد کراتینه را بر روی موهای خیس شما قرار می دهد و اجازه می دهد تا حدود 30 دقیقه ، مواد بر روی موهایتان بماند. آرایشگر ابتدا موهای شما را میشوید، سپس آنها را چند دسته کرده و با فرچه مخصوص محلول کراتینه را روی موهای خیس شما میمالد و اجازه میدهد این مواد روی موهای شما باقی بماند تا تمام تار موها کاملا به آن آغشته شوند. توجه داشته باشید که نیازی نیست حجم زیادی از محلول را روی موها بمالید و میزان محلول باید به اندازه ای باشد که همه موهای شما را پوشش دهد و آن ها را مرطوب کند. بعد از هر بار شستشو موها بایستی موهایتان را با دمای پایین سشوار خشک کنید زیرا سشوار کردن مو با حرارت پایین باعث افزایش عمر اثر کراتینه روی موها می شود.

شنا در آب کلر، یا نمک (استخر یا اقیانوس) میتواند عمر درمان با کراتین را کوتاه کند. زیرا محصولات کراتین مو با درصد های مختلف صافی و ترمیم مو در بازار موجود هستند. قبل از اینکه به فکر انجام کراتین باشید لازم است تا در مورد آن اطلاعاتی کسب کنید. استفاده از رنگ موهای شیمیایی، آلودگی هوا، عدم تغذیه مناسب و … درواقع تاثیرات کراتین کردن مو در عرض چند ماه کم رنگ می شود و نیاز است که دوباره برای انجام کراتین اقدام کنید. برخی از درمان ها ممکن است مدت زمان کوتاه تری منع شستشو را داشته باشند در حالی که بعضی از آنها ممکن است روزهای بیشتری را شامل شوند. اصول مراقبت از موهای کراتینه به شما این امکان را می دهد که نتایج حاصل از درمان را برای مدت بیشتری حفظ کنید. در صورتی که درمان را انجام داده اید هنوز برای دانستن اصول مراقبت از موهای کراتینه دیر نیست و می توانید مدت ها از خواص درمانی آن بهره ببرید. اما درمان با کراتین بدون مشکلات نیست و نیاز به مراقبت از موهای کراتینه دارد تا موها صاف و صیقلی به نظر برسد. با توجه به اینکه کراتینه کردن موها روش نسبتا گران قیمتی است (500 هزار تومان تا یک میلیون تومان و گاهی حتی بیشتر) مصرف کننده انتظار دارد حداقل سه ماه نتایج دوام داشته باشد.

ماندگاری کراتینه برزیلی با توجه به جنس مو در حدود 3 تا 6 ماه است. توجه داشته باشید که این مقادیر همواره با شیطنت های فراوان از طرف شرکت های سازنده و فروشنده ها درج و بیان میشوند. نکاتی در لیست اصول مراقبت از موهای کراتینه گنجانده شده اند که بهتر است پیش از درمان مو ها با کراتین آن را مطالعه و در صورت نیاز محصولات مناسب را تهیه کنید. شستن فوری موهای خود پس از درمان کراتینه باعث از بین رفتن زودرس مزایای کراتین می شود به همین علت رعایت این نکته در اصول مراقبت از موهای کراتینه حائز اهمیت است. اگر اصول مراقبت از موهای کراتینه به درستی و به طور مداوم رعایت نشود مو ها با سرعت بیشتری به حالت قبل از درمان با کراتین برخواهند گشت و هزینه و وقت شما هدر می رود و جز نارضایتی نتیجه دیگری به همراه نخواهد داشت. با استفاده از متد کراتینه برزیلی تنها وز مو گرفته می شود و حالت و فر موها حفظ می شود. دو، سه هفته پس از کراتینه، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد، موها خشک و شکننده میشوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف میشود؛ بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر دارید پس از دو یا سه بار شستن تامین نشود.