قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

و حالا آن سئوال اصلی: ماندگاری یا طول عمر کراتین مو چقدر است؟ اما از سیاست “شنونده باید عاقل باشد” غافل نشوید چرا که این تنها پاسخی است که در مواجهه با معایب کراتینه مو، خواهید شنید. از از مهم ترین فواید کراتینه مو انجام کراتین مو سادگی در شانه کردن موهاست. اما اگر امکان امتحان آن میسر است و مشکلی برای شما ایجاد نمیکند، میتوانید با هزینه کمتر آن را در خانه انجام دهید. بعد از آن به دلیل صاف بودن تار موها از ایجاد موخوره و گره خوردن مو پیشگیری میشود. کراتین با صاف کردن سلولهایی که روی هم قرار میگیرند باعث ایجاد رشتههای مو میشود. کراتین یک پروتئین محافظ است، کمتر از انواع دیگر سلولهایی که بدن شما تولید میشوند، خراشیده یا پاره میشود. کراتینه مو روشی است که برای انواع مو مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیت ندارد موی شما فر و یا صاف است. درمانهای کراتینه حاوی مقادیر زیادی فرمالدئید است. چرا که تولید کنندههای زیادی برای یک محصول وجود دارند که هر یک همراه با مزایایشان معایبی را نیز به دنبال دارند. پروتئینهای کراتین نقش زیادی در محافظت از اشعه خورشید دارند.

برخی از کراتینها وظیفهی فعالیتهای حیاتی سلولی مانند رشد سلولها یا تولید پروتئین را بر عهده دارند. یکی از موادی که در ساختار کراتین به کار میرود، “فرمالدئید” میباشد. جالب است بدانید که ضمن محبوبیت کراتینه مو بانوان، کراتینه مو مردانه نیز به سرعت در حال گسترش در میان آقایان است. اما لازم به ذکر است که بدانید مکملهای کراتین بدون خطر نیستند. پس اگر قصد کراتینه موهایتان را دارید، نظر دکتر بهروز باریکبین، متخصص پوست و مو را در این مورد بدانید. ۵. در مرحله بعدی نحوه کراتینه مو محلول کراتینه را درون ظرفی مناسب بریزید و با کمک فرچه و یا شانه محلول کراتینه را به فاصله ۱.۵ سانت از ریشه موها به موهایتان بمالید. بعد از اینکه محلول کراتینه را روی همه قسمت موهای خود مالیدید اگر جنس موهایتان معمولی است حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید و اگر موهایتان فر و زبر است حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه صبر کنید تا محلول کراتینه روی موهایتان اثر بگذارد. در این حالت موها باید مجددا تقسیم بندی شوند و از پشت سر لایه های نازکی از مو از قسمت ریشه به آرامی اتو کشیده شود تا مواد روی موها کاملا پرس شود. نکته بعدی در مورد موهاییه که رشد میکنه!

۷. در مرحله بعدی آموزش کراتینه مو بعد از اینکه موها به صورت کامل خشک شد با کمک اتوی مو با درجه ۴۰۰ تا ۴۵۰ شروع به صاف کردن موهایتان کنید. توجه کنید که موها نباید بعد از زدن محلول کراتینه شسته شوند مگر اینکه در دستورالعمل محلولی که استفاده کرده اید شستن موها قید شده باشد. اگر موهای فر یا وز داشته باشید میدانید که حتی اگر آنها را سشوار بکشید یا اینکه اتو کنید، به محض قرار گرفتن در معرض رطوبت، دوباره به همان حالت اولیه خود بازمیگردد. بعد از کراتینه کردن موها از شامپوهای بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده کنید. کراتین مو در واقع یک پلی پپتید است و مجوعه ای از آمینو اسید های ضروری بدن از جمله آلانین، لوسئین، آرژنین، سیستئین را شامل می شود، این نوع آمینو اسید ها در داخل فیبر مو موجود می باشند، آمینو اسید ها در ابتدا دیمر و بعد پلیمر می شوند و به وسیله پیوند های s-s به یکدیگر اتصال پیدا می کنند و رنجیره طبیعی کراتین را به وجود می آورند. درمانهای کراتین همچنین کارمندان آرایشگاه مو را در معرض مقادیر زیادی مواد شیمیایی قرار میدهد که با گذشت زمان سمی هستند.

اگر موهای خود را معمولا حالت میدهید، روش صاف کردن مو با کراتین میتواند زمان سشوار کشیدن را 40 تا 60 درصد کوتاه کند. برخی از کارمندان در آرایشگاهها حتی از خونریزی بینی و مشکلات تنفسی ناشی از استفاده از محصولات درمانی کراتین و استنشاق مداوم بخارات آنها در طول زمان خبر دادند. به طور کلی کراتینه موها یک عمل تخصصی است و برای گرفتن نتیجه بهتر از آن حتما از یک دوست یا دستیار در کنارتان کمک بگیرید. اگر شما این روش پر دردسر را انتخاب کرده اید، برای به حداقل رساندن این عوارض بهتر است مراقبت های قبل و بعد را به طور کامل انجام بدهید. اگر از موهای وزوزی و بد حالت خود خسته شده اید بهترین راه برای داشتن موهایی لطیف، براق و سالم کراتینه مو می باشد. هر فرد نسبت به جنس موی خود نوع کراتینه را انتخاب و با کمک افراد متخصص این عمل را انجام میدهد. به همین دلیل، زنان باردار باید از انجام این روش درمانی خودداری کنند. تایم مکث مواد حداقل ۵۰ دقیقه تا ۶۵ دقیقه می باشد، و مو ها کاور بشه بعد تایم مکس مو ها را به وسیله سشوار و برس براشینگ مو خواهید کرد در مرحله بعد شروع به اتو کشی لایه ها نازک مو با دما ۲۳۰ درجه سانتی گراد خواهید کرد تا زمانی که مو ها خالی از مواد شوند، در پایان کار مو ها را به وسیله آب پاش نم دار کرده و مو ها را به ماسک تثبیت کننده کراتین آغشته نموده و تا ۲۰ دقیقه منتظر بمانید بعد از تایم مکس ماسک مو ها را به وسیله آب بشورید و با باد سشوار خشک کنید.