قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

بسیاری از آقایان به دلیل مشغله های بسیار زیادی که دارند ، فرصت کافی برای مرتب کردن و حالت دادن به موهای خود را پیدا نمی کنند . افرادی که درگیر تیروئید هستند حتی رنگ مو هم در بعضی از موارد به دلیل تغیر ساختار بدن پذیرش ثابت و مثل انسان های معمولی را ندارد ، برای این افراد بهتر است کراتین انجام نشود چون ممکن است تاثیری نداشته باشد، و برای سرطانی ها بسیار خطرناک است. اما مانند اکثر درمانهای زیبایی مملو از مواد شیمیایی، همه روشهای درمانی مانند کراتین مو برای هر نوع مویی مناسب نیستند؛ بنابراین برای آن که به سمت شکوه و جلال بروید و موهای ابریشمیتان را به رخ بکشید، بهتر است اطلاعات کافی درباره کراتین مو کسب کنید. دوام اینگونه کراتین درمانی سه الی چهار ماه میباشد. توجه کنید که کراتین مورد نظر تا چه اندازه قابلیت صافی و چه اندازه قابلیت احیا مو را دارد. به این صورت که نه تنها باعث ترمیم موها شده و نرمی و صافی برای مو ایجاد میکند از موها در برابر عوامل محیطی مثل آفتاب ، باد ، رطوبت و خاک نیز مراقبت کرده و مانع از ایجاد آسیب های بیشتر بر روی موها خواهد شد .

• موهای صاف: بسته به نوع محصولی که استفاده می کنید، کراتینه کردن موهای مجعد یا موج دار باعث صافی مو می شود. به همین خاطر کراتین مو در خانه با مواد طبیعی مانند شیر قدرت این را دارد تا وزی و فری موها را رفع نماید و باعث صاف و لخت شدن آن ها شود. استفاده از درمان کراتین برای موها باعث از بین رفتن لایه های خشک و مجعد موها شده و ظاهری نرم و درخشان برای موها ایجاد می کند . با محبوبیت چشمگیر کراتین مو طی سالهای اخیر، اطلاعات ضدونقیضی درباره آن وجود دارد. با توجه به اینکه امروزه نگرانی های زیادی در مورد درمان های کراتینه حاوی فرمالدئید وجود دارد و این ماده ، ماده ای سرطان زاست توصیه ما استفاده از دیگر روش های درمان کراتینه و استفاده از محصولات امن تر است ، اگر چه ماندگاری این روش ها کمتر است ، اما در عوض امنیت و سلامت شما را تضمین می کند.

اگرچه روش های مختلفی برای از بین بردن خشکی موها وجود دارد اما هیچ کدام از این روش ها به اندازه کراتینه کردن مو مردانه موثر نخواهد بود . همواره به یاد داشته باشید، بهتر است در استفاده از هر کدام از روش های کراتینه مو خانگی، بعد از هر شست وشو، از نرم کننده استفاده کنید. مویی که سوخته را عمل کراتینه نه تنها نمی تواند ترمیم نماید بلکه بعد از مدتی شاهد ریزش موهایتان خواهید شد. در مرحله آخر از روغن مو حاوی کراتین هم استفاده میشود تا موهایتان براق شوند. برای اینکه کراتین مو مردانه دوام و ماندگاری بیشتری پیدا کند ، لازم است بعد از کراتین کردن مو به چند نکته مهم در رابطه با مراقبت از موها توجه داشته باشید . تقریبا بعد از دو تا سه ماه، موهای شما به حالت قبلی خود برمیگردد. چرا که با داشتن موی صاف و سالم که می توان آن را به راحتی حالت داد ، مطمئناً می توانند توجه هر زنی را به خود جلب کنند ! کراتینه مو یکی از درمان های موثر و عالی هم برای مو خانم ها و هم برای موی آقایان است و در کنار تاثیری که در ترمیم و بازسازی موها دارد ، ظاهری نرم ، صاف و درخشان برای مو ایجاد می کند.

در این مطلب از مجله زیبایی میس و مستر به 7 روش درست کردن کراتین مو خانگی و طرز تهیه ماسک مو خانگی آن پرداختیم. با افزایش سن و استفاده از مواد شیمیایی مانند رنگ و دکلره کردن مکرر و یا انواع مش و خرد کردن موها درصد کراتین در موها کاهش می یابد. در ادامه به برسی تمامی مواردی که شما باید از انواع کراتین مو بدانید خواهیم گفت پس همراه من باشید. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یکبار درمان کراتین، مجبور به ادامه درمان میشوند تا آسیب ناشی از حرارت اتوی مو و سشوار در کراتین مو مشخص نشود! سوال: آیا خودمان می توانیم در خانه موهایمان را کراتین کنیم؟ کراتین یک پروتئین محافظ است، کمتر از انواع دیگر سلولهایی که بدن شما تولید میکند، خراشیده یا پاره میشود. با پیشرفت دنیای مد و فشن و به کار بردن رنگ موهای مختلف ، همچنین انواع مواد حالت دهنده موها و همینطور استفاده مداوم از اتوهای مو و سشوارها میزان آسیب رساندین به موها نیز به حداکثر رسیده است و طبیعتا در چنین شرایطی کراتین مو می تواند راهگشای مشکلات بوجود آمده در ساختار موها باشد.