قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

استفاده بیش از حد از کراتین نه تنها نتایج مثبتی ندارد، بلکه عوارض جانبی تخریبی دارد. انجام کراتین برای موهایی با بافت ظریف، نازک، صاف یا موهای بیش از حد فرآوری شده(موهایی که رنگ یا هایلایت سنگین مثل بلوند پلاتینی روی آن انجام شده) توصیه نمیشود. کراتین مو یکی از روشهایی است که شما نمیتوانید هر وقت که دلتان خواست از آن استفاده کنید. هر دسته از موها را باید حدود 7 تا 8 مرتبه اتو بکشید و بعد از اتمام کار اتوی موها نباید موهایتان را خیس کنید. برای مثال بسته به کیفیت محصول بعضی از کراتینهها قیمتی در حدود سیصد تا چهارصد هزار تومان دارند اما وقتی شما به سراغ محصولات با کیفیتتر بروید باید مبلغی در حدود دو تا سه میلیون تومان خرج مواد کراتینه کنید. البته کراتینه مو دائمی نیست و بسته به شیوه نگهداری شما از موهایتان بین سه تا شش ماه ماندگاری دارد. ممکن است بعد از کراتین شما از اتفاقی که برای موهایتان افتاده است ناراضی باشید. شما همچنین باید روی شامپو و نرم کننده ای که فاقد کلرید سدیم و سولفات است سرمایه گذاری کنید ، زیرا هر دو می توانند کراتین ها را از بین ببرند. اما منطقی نیست که موهای نازنینتان را به دست هر کی بسپارید.

بعد از این که دمای ژلاتین به دمای محیط رسید، مقداری از آن را برداشته و به موهای خود بمالید. برای انجام کراتینه مو با مایونز، ابتدا موها را کمی مرطوب کرده و سپس اندازه یک فنجان مایونز روی موهایتان بمالید. سپس قبل از اینکه موهایتان را شامپو کنید، تمامی روغن کپسولها را روی ساقه و ریشه موهای خود مالیده و ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت روی موهایتان باقی بماند و سپس با شامپو بشویید. بله. برخلاف ریلکسرها و صافکنندههای شیمیایی، شما میتوانید هم موهای خود را رنگ کنید و هم کراتینه انجام دهید بدون اینکه در روند هیچ کدام، اختلال ایجاد شود. برخی افراد دچار اشتباه هستند و فکر می کنند که موهای کراتین شده باید بعد از حمام و بدون اینکه خشک شوند به صورت صاف در بیایند، که در جواب باید گفت خیس نگه داشتن موها علاوه بر اینکه باعث پوسیدگی موها می شود دوام و کیفیت کراتینه موها را نیز پایین می اورد، پس باید بعد از هربار حمام رفتن موها را توسط باد ملایم سشوار و با استفاده از برس کشی خشک نمایید.

هنگامی که این عمل انجام میشود، موها کاملا صاف و نرم شده و همینطور براق میشوند. کراتین موقت و دائمی مو، از روش هایی به حساب می آید که می توانید با هر نوع مو به آن بپردازید و در رابطه با این مورد، هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت؛ یعنی اگر موهای شما فر، مجعد، حالت دار، رنگ شده یا حتی صاف است، امکان انجام کراتین، وجود دارد. برای انجام این کار تنها کافیست که ورقه ژلاتین یا پودر آن را با روش بن ماری در مقداری آب حل کرده و اجازه دهید که سرد شود. شنا در آب کلر یا نمک (اساساً استخر یا اقیانوس) می تواند عمر درمان با کراتین را کوتاه کند. شاید شما از موهای بسیار فر و وزی برخوردار هستید و تصور می کنید که امکان صاف شدن و درخشندگی برای موی شما وجود ندارد، باید گفت که شما با انجام کراتین موقت یا دائمی می توانید از چنین مویی برخوردار شوید، چرا که این شیوه به سرعت اثر خود را می گذارد و موهای شما را برای مدت معینی در آن حالت حفظ می کند و پس از پایان زمان تعیین شده، موهای شما به فرمی که در ابتدا داشته اند، تبدیل می شوند.

از آنجایی که فرمالدئید نوعی ماده سرطان زا است. تنفس بخارات و خوردن این ماده موجب ایجاد سرطان میشود. در کراتینه احیایی، وز بودن موها برطرف میشود اما، حالت و فر بودن موها حفظ میشود. برای انجام کراتینه مو با قرص ویتامین E، یک بسته قرص ویتامین E را در کاسهای فشار داده و محتویات آن را خارج کنید. این ماده حالتی اسیدی دارد و سبب بسته شدن کولیتیکولهای مو میشود. نوع ماده کراتینهای که استفاده میشود نیز، از عوامل مهم در تغییر قیمت کراتینه مو است. البته باید این را بگوییم که کراتینه کردن مو پس از 2 یا 3 بار مانع از موخورهشدن میشود و این یکی از ویژگیهای این ماده میباشد. کراتین مو لونیکس موهاى آسیب دیده شما را تا ۹۵% احیا و درمان میکند و همزمان صافى بسیار بالایی دارد و صافی ۹۵% به موهاى مجعد و فر میدهد ، که این صافی و احیا حداقل ۶ ماه ماندگاری دارد، که بدون قرنطینه موهایی لطیف و ابریشمی به شما میدهد. اگر شما تصمیم به انجام کراتینه مو دارید، باید پیش از اقدام برای انجام آن به مسائل گوناگونی توجه داشته باشید.