قیمت کراتینه مو زنانه و هزینه کراتین مو مردانه – خدمت از ما

مواد کراتین انواع و اقسام مختلفی دارند اما همه آن ها با دو هدف متفاوت تولید می شوند که این هدف می تواند کیفیت را توجیه کند. بهترین روش آن است که هرگز نگذارید؛ موهایتان به حدی آسیب ببیند که مجبور باشید برای صاف و درخشان شدن آن ها این همه هزینه و خطر را به جان بخرید! چه مو هایی نیاز به کراتینه شدن دارند؟ در سالن های آرایشی از ماسک مو هایی برای پاک سازی «فرمالدئید» موجود در این محصولات استفاده می شود ولی باز هم مقدار کمی از این ماده باقی می ماند و همین مقدار کم هم خطرناک است. چون در روش صاف کردن مو به کراتین مقدار مواد زیادی به یکباره وارد بافت مو می شوند و اکثر این مو ها هم موهای آسیب دیده می باشند، فشار زیادی به بافت مو وارد می شود و بافت مو بعد از گذشت مدت زمانی به کلی تخریب می شود و مو شکننده و وز تر از قبل خواهد شد. کراتین به طور طبیعی در بافت مو های شما وجود دارد و مقدار این پروتئین در بافت موهای افراد مختلف یکسان نیست. اتو مو خود یکی از علت های آسیب بافت مو است.

اما این روش دائمی نیست و بعد از مدتی مو، شفافیت و صافی خود را از دست داده و به ترمیم دوباره نیاز خواهد بود. کراتینه مو باعث نرمی و صافی موها شده و اثر آن تا ماهها باقی میماند. غنی از آنتی اکسیدان ها ست که مو را از آسیب های خارجی محافظت می کند، همچنین رطوبت و آبرسانی مو را متعادل و حفط می کند و مسئولیت صافی و یکدست کردن مو را به طور موثر انجام می دهد. این مواد می توانند حداکثر تا یک سال مو های شما را صاف و درخشان نگه دارند. بنابراین کراتینه کردن موها برای یک مدت طولانیتر شاید آسیب کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد و گمان اینکه این روش صاف کردن موها عملی بسیار مشکلزاست، گمان نادرستی است. با اینکه بعد از انجام تمام این مراحل وقت گیر شاهد موهایی صاف، نرم و درخشان خواهید بود؛ اما لازم است بار دیگر ذکر شود که کراتینه مو فرایندی شیمیایی است و نباید برای رسیدین به زیبایی از سلامت پوست و موی خود غافل شویم.

اما این مورد هم از عوارض اجتناب ناپذیر کراتینه کردن مو است. کراتینه مو هم مانند دکلره کردن مو ها در بسیاری از افراد ایجاد آلرژی و حساسیت می نمایید. این حساسیت و آلرژی با خارش و دانه های قرمز در بدن خود را نشان می دهد. یکی از این روش های متداول و شایع برای صاف کردن مو «کراتینه کردن مو» است که با استفاده از یک ترکیب شیمیایی و اتو مو انجام می شود. کراتین یک پروتئین است و کراتینه کردن به معنای افزایش پروتئین مو با روش مصنوعی است. با توجه به حجم موها این پروسه حدود یک ساعت الی یک ساعت و نیم به طول میانجامد. کراتینه ژاپنی حدود 4 الی 5 ساعت زمان نیاز دارد تا به خوبی موها را صاف کند. با اینکه با کراتینه کردن مو، مو ها خیلی سریع، زیبا و لطیف می شوند اما این حالت موقتی است و بعد از گذشت مدتی، موها بدتر از زمان قبل می شوند و حتی ریزش مو نیز مشاهده می شود. بعد از اینکه موهای خود را کراتینه کردید، بهتر است تا مدتی از شامپوهای کراتینه برای شست و شوی سر استفاده کنید و در حمام از ماسکهای مخصوص کراتینه استفاده کنید. • فرهای صاف تر: البته، هدف از کراتینه درمانی، ایجاد موهای صاف بدون انعطاف نیست.

شستن کمتر موها و اجتناب از شنا، نگهداری از موهای کراتینشده را برای برخی از افراد دشوارتر میکند. شیمیایی می باشند و می توانند به ریشه و ساقه موهای شما آسیب جدی وارد کنند، و موهای شما دیگر به حالت اولیه خود باز نمی گردند و حالت طبیعی خود را از دست می دهند. برای نرم و خوش حالت شدن مو ها به شما توصیه می کنیم مقاله (کراتینه طبیعی مو؛ معرفی ماسک مو های خانگی) را مطالعه فرمایید تا با روش های بسیار آسان، ترمیم مو های آسیب دیده با مواد طبیعی آشنا شوید. همانطور که در بخش دیگری از این مقاله اشاره کردیم، بدن به طور طبیعی پروتئین کراتین را تولید میکند و مو و ناخن کراتین تشکیل شده است. سوالاتی هستند که در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، به آن پاسخ داده خواهد شد. همچنین کراتینه کردن مو، آن ها را نازک و ضعیف می کند و همین موضوع باعث شکنندگی بیشتر، در مو می شود. موهای شما همچنین ممکن است سالمتر و قویتر شوند چون میتوانید موها را در معرض هوا خشک و از آسیب حرارتی جلوگیری کنید. کراتین همچنین میتواند با اتصال موقت موها به یکدیگر، ظاهر دو سر آنها را کاهش دهد.