مزایا و معایب کراتینه کردن مو را قبل استفاده از آن بدانید – دترلند

جایی این کار را انجام دهید که حتما عکس بعد از شستشوی مو و نمونه های چند ماه بعد از کراتینه را دیده باشید. همانگونه که در بخش های بالا ذکر گردید، موی برخی از افراد وز و ناصاف است. هرگونه فر و وز در موهای شما از بین برود و موها را کاملا صاف می کند البته اگر از مواد و محصولات بی کیفیت استفاده کنید، می تواند ساختار مو ها را از بین برده و مو را تبدیل به موی مرده کند. معمولا نتیجه کراتین مو حدود شش ماه ماندگاری دارد و به مرور ، مو به حالت قبلی خود باز می گردد. قبل از خرید کراتین مو و دریافت قیمت کراتین مو دقت داشته باشید، همانطور که اشاره شد کراتین مو برای موهای مجعد با حالت وز مناسب است. برای دستیابی به نتیجه رضایت بخش بهتر است کراتینه کردن مو توسط افراد متخصص و مجرب در این زمینه انجام شود.

اما نباید توقع داشته باشید که نتیجه به دست آمده با انجام کراتین توسط فرد متخصص در سالن های آرایشی یکی باشد. پس پیش از هر اقدامی باید نسبت به متخصص مورد نظر اطمینان کسب کنید. اگر بتوانید مشتری های قبلی این فرد را پیدا کرده و نظر آنها را در مورد کراتینه مو بانوان کرج بپرسید چه؟ با بررسی این موارد مختلف حالا شاید بتوانید بهتر برای کراتینه مو بانوان کرج تصمیم گیری گنید. اگر موهایتان آسیب زیادی داشته باشد باید از مواد بیشتر و یا حتی گران تری برای ترمیم آن استفاده کنید، پس باز هم قیمت کراتینه مو زنانه در کرج بالاتر خواهد رفت. تا 48 ساعت پس از کراتینه کردن مو، آن را با کش یا گیره یا هر وسیله دیگری نبندید. همچنین برخی از افراد گزارش می دهند بعد از هر بار شستشوی موهایشان یک بوی خاص متوجه می شوند که این شاید کمی آزار دهنده باشد. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با هر آنچه نیاز است در رابطه با کراتین مو بدانید، به طور کامل آشنا کنیم. • موهای قوی تر: کراتین مو با جایگزین کردن کراتین از دست رفته در ساقه مو، موجب تقویت موها و شکستگی کمتر ساقه می شود.

دوام تاثیرات کراتینه مو تا زمانی است که این مواد که ساقه موهایتان را پوشش داده حفظ شود تا ساقه موهایتان از در زمان طولانی تری امکان دریافت مواد مغذی را داشته باشد. پیشنهاد می کنم قبل از انجام آن، ابتدا درباره انواع روش های کراتینه کردن مو بخوانید تا بهترین روش را برای موهای خود انتخاب کنید. برخی از انواع کراتین فعالیت های حیاتی سلول ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می کنند. آیا کراتین کردن بر رشد مو ها تأثیر دارد؟ کراتینه کردن مو به شرط اینکه با دقت و حوصله فراوان انجام شود، میتواند فواید بسیار زیادی داشته باشد. در این مطلب سعی داریم به موضوعاتی درباره کراتینه مو و مواردی مانند فواید کراتین و عوارض آن و همینطور قیمت کراتینه بپردازیم. همان طور که گفته شد کراتینه کردن روشی است که در اثر آن مدت زمان زیادی موها صاف میمانند. باید از آرایشگرتان بخواهید که در مورد مواد مصرفی به شما ضمانت بدهد، افرادی بسیاری بوده اند که به طمع قیمت ارزان تر از مواد بی کیفیت تر استفاده کرده اند و در نهایت مجبور شده اند موهایشان را تا حد زیادی کوتاه کنند و یا به درمان های گران و طولانی مدتی بپردازند تا موهایشان به حالت عادی برگردد.

اگر موهایتان رسیدگی اساسی احتیاج دارند، شانه نمی شوند و همیشه حالت وزی دارند نگران نباشید. استفاده نمودن از این روش صاف کردن موها با هیچ گونه عوارض جانبی همراه نمی باشد. از کراتینه کردن مو می توان برای صاف و درخشان نمودن تمامی موهای فر، مجعد، صاف، رنگ شده و … در صورتی که برای تهیه محصولات آرایشی- بهداشتی مو به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید. از طرفی دوام کراتینه کردن مو در منزل بسیار کمتر از انجام آن در سالن های زیبایی است. کراتین مو لونیکس موجب کاهش شدید حجم موهای وزدار میشودو در نتیجه احیای مجدد آن ها و صافی فوق العاده ای به مو ها میبخشد. نشان داده شده است که کراتین ساختار مو را از درون بازسازی و تقویت می کند. قیمت کراتین باکیفیت معمولا بالا میباشد. اندازه یا کوتاهی و بلندی مو یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت کراتین مو میباشد. این مشخصه کراتین در افزایش استقامت مو و سایر ساختارهایی که از کراتین تشکیل شده اند، نقش حیاتی دارد. کراتین یکی از پروتئین های اصلی ساختاری در بدن انسان و سایر جانداران است.