مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتینه موی آقایان برای مردانی به کار میرود که موهای آنها مجعد است و قصد صاف کردن آن را دارند. کراتین درمانی همراه با براشینگ و اتو کشی که باعث جذب مواد به موهای سر میشود. 6 – بعد از گذشت زمان مکث مو را با باد ولرم سشوار خوب خشک میکنیم و بعد از آن مو را تقسیم کرده و سپس با باد گرم سشوار لایه به لایه براشینگ حرفه ای انجام میدهیم که بخار اضافه از روی مو برداشته شود . سپس براشینگ کنید تا نتیجه نهایی حاصل شود. 8 – بعد از 10 دقیقه پس از اتمام اتوکشی مو را آبکشی کنید و با مواد شماره 3 یا ماسک مو تثبیت کننده به صورت طناب کشی مو را به مدت 10 دقیقه ماساژ دهید تا کاملا کوتیکول های مو بسته شود . این محصول فاقد سولفات علاوه بر خاصیت حجم دهندگی به موها به لطف بهره مندی از آمینو اسید F، موجب افزایش تارهای مو می شود و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند. 2 – 80 الی 90 درصد نم مو را با سشوار گرفته و خشک میکنیم تا جایی که کمی مرطوب باقی بماند (برای موهای وز و خشک تا 80 درصد و برای موهای معمولی 90 درصد نم موها را بگیرید) .

لازم به ذکر است که برای کراتین کردن موی آقایان، قد مو باید حداقل 3 تا 5 سانتی متر باشد. تخم مرغ با پروتئین و اسیدهای چربی که دارد روی فولیکول مو مینشیند و نه تنها به شادابی مویتان کمک بلکه موجب صاف تر شدن آن میشود. روشی که از آن بیشتر به عنوان راهکاری برای صاف کردن موها یاد میشود. کراتین مو لونیکس برزیلی بدون فرمالدهید میباشد، از این رو فروشگاه جیاواز خرید کراتین گیاهی و ارگانیک لونیکس اصلی رو با قیمت مناسب به مشتریان توصیه میکند. قیمت کراتینه در بیشتر کشورهای دنیا ما بین 250 تا 450 دلار است. در ادامه تا معرفی بهترین مواد کراتینه از شماره 6 تا شماره 1 با ما همراه باشید. همچنین دقت داشته باشید که مواد مصرفی مرغوب و باکیفیت کراتینه اصلاً ارزان نیست! برای اینکه از حداکثر فواید و مزایای کراتینه مو مردانه بهره مند شوید لازم است برای انجام کراتین مو حتما به مرکزهای تخصصی و حرفه ای که در زمینه کراتینه مو فعالیت دارند مراجعه کنید تا هم از مواد باکیفیت و عالی برای کراتینه مو مردانه استفاده شود و هم اینکار توسط افراد باتجربه و آموزش دیده انجام گیرد تا کمترین آسیب به موها وارد شود. حرارت اتو و سشوار به اتصال هرچه بیشتر این مواد کمک میکند.

این روش در واقع استفاده از مواد شیمیایی روی ساقه مو، با کمک حرارت است. تامین حرارت با کمک باد سشوار و اتوی مو انجام میشود. در کراتین درمانی از مواد صافکننده کمی استفاده میشود. در این حالت پیوندهای دیسولفیدی که تشکیل دهنده ساختار و حالت مو هستند، شکسته و از نو ساخته میشوند. اما این مواد شیمیایی دقیقاً از چه چیزهایی تشکیل شدهاند؟ اما همچنان برای آرایشگران و کسانی که به طور مداوم با آن در تماس هستند که خطر جدی محسوب میشود. شاید این کار امکان پذیر باشد اما ماندگاری کراتین کمتر شده و ممکن است به موها آسیب وارد شود. موها را اتو و سشوار کنید. نکته سوم : اتو کشی را باید تا زمانی ادامه بدید که مو ها سبک و حالی از مواد شود. بنابراین اگر به دلایلی نظیر رنگ و دکلره کردن موها و یا استفاده بیش از اندازه از اتو مو و سشوار این ماده در موها از بین برود، موها خشک و شکننده می شود. یعنی شناکردن، شامپوکردن، استحمام کردن، رفتن به استخر و حتی عرق کردن مجاز نیست. قطعا در رابطه با کراتینه کردن موها چیزهای زیادی شنیدهاید کراتینه کردن مو یک روش برای صاف کردن موها به طور دائمی است که از طریق آن میتوان موها را برای مدت بسیار طولانی صاف نگه داشت اما چون هزینهی لازم برای کراتینه کردن مو بسیار زیاد است افرادی که موهای فر و وزی دارند سعی میکنند راه کم هزینه ترین را انتخاب کنند به همین دلیل از شامپوهای کراتین استفاده میکنند، شامپو کراتین نیز همانند کراتینه کرد موج موها را از بین میبرد و موها را صاف و خوش حالت میسازد فقط با این تفاوت که دیدن نتایج شامپو کراتین نیاز ب یک دوره استفاده یک ماهه یا چند هفتهای دارد و نتیجهی آن را فقط بعد از یک بار استفاده نمیتوان دید اما با این وجود نیز شامپوهای کراتین باز طرفدارن بسیار زیادی دارند.

البته برخی مراکز کراتینه را تنها به روشهای خاصی ارائه میدهند، که موجب تغییر در قیمت کراتین مو میشود. همچنین تجهیزات مورد نیاز آن هم، تخصصی و گران قیمت هستند. اما چقدر از حرفهایی که در مورد آن میشنوید صحت دارند؟ در واقع این روش را به عنوان نوعی متد طبیعی برای صاف کردن مو بکار می برند، در حالیکه مواد شیمیایی مضری برای انجام آن به کار می رود. جواب: قیمت کراتین مو در بازار ایران با توجه به نوع مواد کراتین و میزان ماندگاری آن متفاوت است. کیفیت این محصولات میتواند باعث شود که از قیمت گزاف آن چشم پوشی کنید. برای تعیین قیمت و مشاوره بهتر است عکس موهای خود را برای ما یا مرکز کراتین مورد نظر خود ارسال کنید. در گزارش نانوپلاستی مو اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. در این میان مولکول فرمالدهید به شکل گاز از واکنش شیمیایی خارج میشود. هرچند که تحقیقات میگویند که فرمالدهید یک گاز سرطان زا است اما هنوز نتوانستهاند اثر آن را هنگام کراتین به طور دقیق بررسی کنند. در خصوص ویتامینه کردن موها باید گفت که در واقع به هر عمل تقویتی مثل بوتاکس یا روغن درمانی موها، ویتامینه میگویند.