مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

از طرف دیگر این دو عضو در بدن انسان نیز، بیشترین نیاز را به پروتئین کراتین دارد. در افرادی که موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. کسانی که از کراتینه استفاده میکنند موهای صافتری دارند حال این سوال پیش میآید که کراتینه چگونه مو را صاف میکند؟ کراتین پروتئینی است که موها را در برابر شکنندگی، آسیب حرارتی و موخوره تقویت میکند. درمان کراتینه مو می تواند موخوره را از بین برده و مدیریت موهای ضخیم را برای شما آسان تر کند. حتما شما هم شنیده اید که می گویند اگر از سس مایونز استفاده کنید مو هایتان نرم و لطیف می شود و اگر به یک مهمانی دعوت شده اید و برافی و نرمی موهایتان برای تان مهم است می توانید از این ماسک استفاده کنید .برای تهیه این ماسک یک چهارم پیمانه سس مایونز، اگر موهایتان کوتاه است یک عدد تخم مرغ و اگر موها یتان بلند است دو عدد تخم مرغ ، ۳/۱ پیمانه روغن بادام طبیعی و خالص را با یکدیگر مخلوط کنید و روی موها یتان بگذارید و گرمای سشوار به آن بگیرید زیرا گرمای سشوار آن را فعال تر می کند و بعد از ۲۰ دقیقه آن را بشویید حتی می توانید فقط از مخلوط نصف پیمانه سس مایونز و ۲ قاشق غذا خوری عسل استفاده کنید و بعد از یک ساعت موهایتان را بشویید.

در این شامپو پاک کننده اصلی سدیم لوریل سولفواستات است که جایگزین سدیم لوریل اتر سولفات می باشد. با توجه به اینکه کراتینه کردن موها روش نسبتا گران قیمتی است (500 هزار تومان تا یک میلیون تومان و گاهی حتی بیشتر) مصرف کننده انتظار دارد حداقل سه ماه نتایج دوام داشته باشد. در سطوح 0.6 تا 1.9 میلی گرم ، افراد ممکن است اگزما یا تغییراتی در عملکرد ریه خود تجربه کنند. کارشناسان مواد سمی تاکید می کنند قرار گرفتن در معرض سطح فرمالدئید 0.1 تا 0.5 میلی گرم در یک لیتر می تواند باعث تحریک بینی و چشم، اثرات عصبی و افزایش خطر آسم و آلرژی شود. در این شکل ترکیبات تشکیل دهنده یکی از شامپوهای بدون سولفات برند آگاوه را مشاهده می کنید. نکتهای که لازم است برای رنگکردن و کراتینه کردن مو در نظر بگیرید این است که ترجیحا پنج روز قبل از کراتینه و حدود سه ماه بعد از کراتینه میتوانید از رنگ و مش استفاده کنید. مثلا در شامپویی که عکس آن را نشان دادم حداقل پنج ترکیب سدیم دار وجود دارد. سدیم به صورت ترکیب وجود دارد.

توصیه ما به شما این است که کار کراتینه کردن موهای خود را به فردی بسپارید که تجربه و مهارت بالایی در این کار داشته باشد چرا که کار کراتینه کردن موها بسیار حساس است. البته هرچه دفعات شستن موهای سر بیشتر باشد، دوام صافی مو کمتر می شود. در شامپوهای معمولی بیشترین حجم شامپو را بعد از آب تشکیل می دهند. از روز سوم به بعد می توان موها را با شامپوهای ملایم شستشو داد. سولفات ها ( سدیم لورت سولفات و آمونیوم لورت سولفات ) ترکیباتی هستند که به خوبی کف می کنند. همانطور که می بینید خبری از سدیم لورت سولفات و آمونیوم لوریل سولفات نیست. فرمالدئید، فرمالدهید، فرمالدهاید، متانال، گازی با بوی تند و زنندهاست و کوچکترین آلدهید به شمار میآید، بخارات سمی دارد، سرطانزا می باشد. نکته مهمی که در ارتباط با صاف کردن مو باید بدانیم این است که نتیجه این فرایند، تا حد زیادی به انتخاب موادی که از آنها برای صاف کردن استفاده میشود، بستگی دارد. همچنین باید عنوان کنیم که کارمندان سالنهای زیبایی که در بخش کراتینه کار میکنند، در معرض مقادیر زیادی مواد شیمیایی قرار دارند که با گذشت زمان میتواند باعث بروز بیماریهای بسیاری در آنها شود. هنگامی که برای شستشوی مواد شیمیایی به سالن مراجعه میکنید، برای تنظیم “اثر صاف کردن” از درمان دیگری استفاده میشود.

در صورتی که مواد شیمیایی به کار رفته در ترکیبات کراتینه مو به پوست سر تماس پیدا کنند، می توانند منجر به ریزش موها شوند. مهم ترین ارکان زیبایی در هر فرد به خصوص خانمها موی سر آنها می باشند. فرمالدهید (به انگلیسی: Formaldehyde) موجود در محلول کراتینه، یکی از عوامل مهم تحریک کننده سلول های سرطانی است و بیشتر در ماده های ضدعفونی کننده استفاده می شود. گفته می شود که از سدیم کلراید نباید در ترکیب وجود داشته باشد (منبع) که البته به نظر من زیاد مهم نیست. تا زمانی که از موهای کراتین شده خود به دقت مراقبت می کنید ( با عدم شستشوی مداوم موهای خود ، 2 تا 3 بار در هفته کافی است ) ، ماندگاری درمان کراتینه شما می تواند تا 6 ماه طول بکشد. از آنجا که ترکیبات قدرتمندی هستند، تمام چربی طبیعی مو و حتی به مرور زمان کراتینی را که با فرایند کراتینه کردن به زور فرمالدهید به موها چسبانده شده را جدا می کنند و باعث می شوند ماندگاری کراتینه کردن کمتر شود. چرا از فرمالدهید استفاده می شود؟ اصلا چرا باید از شامپوهای بدون سولفات (Sulfate free) استفاده کرد؟