مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتین موجود در پوست و موی انسان از نوع آلفا کراتین است. کراتین در واقع یک نوع پروتئین که به صورت طبیعی در بدن ما هستند که در ناخن، مو و دندان ما وجود دارد عنصر استفاده شده در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است برای کسانی که با کراتینه سرکار دارند، ولی برای کسانی که موهای خود را کراتینه می کنند، مشکلی ندارد میزان فرمالدئید در این محصولات متفاوت است. در صورت استفاده بیش از حد از این مکملها، باعث تجمع پروتئین بیش از حد در بدن خود میشوید و این مورد میتواند باعث بروز بیماریهایی در این رابطه شود. شما باید این را در نظر داشته باشید که برای زیبایی موهایتان عمل کراتینه را انجام میدهید ولی با انتخاب این مواد بیکیفیت، باعث آسیب بیشتری به آنها میشوید. هر فرد نسبت به جنس موی خود نوع کراتینه را انتخاب و با کمک افراد متخصص این عمل را انجام میدهد. دارای حجم۱ لیتر (۱۰۰۰ سی سی) و همراه با بوی شیر شکلات که تقریبا برای اکثر موها مناسب است. ریو دارای حجم ۱ لیتر (۱۰۰۰ سی سی)، ساخت کشور برزیل و مناسب موهای دکلره شده و یا موهای خشک. اگر میخواهید موهایتان را رنگ یا هایلایت کنید باید این کار را قبل از کراتین کردن مو انجام دهید، چون که بعد از کراتین موهای شما به خوبی رنگ نمیگیرند.

در سالن خانم بهار صیاد با رعایت تمامی این موارد سعی می شود بهترین تجربه برای شما مشتری گرامی ایجاد گردد. این سالن در سال 1385 توسط خانم بهاره صیاد تاسیس شد و تا به امروز با ارائه خدمات ویژه در زمینه صافی و لخت کردن موی سر در خدمت تهرانی های عزیز است. صاف و براق نمودن موی سر با وجود امکاناتی که در آرایشگاه های زنانه وجود دارد دیگر کار سختی نیست، اما انتخاب درست یک مرکز کراتینه مو از اهمیت بالایی برخوردار است. موی سر به صورت پیش فرض دارای مقداری کراتین می باشد که در برخی افراد کم و در برخی افراد به صورت نرمال یا زیاد وجود دارد. در بازار دیده شده که روی برخی محصولات کراتینه از نام برزیل یا مراکش استفاده شده است، اما این به این مفهوم نیست که این محصولات برای این شرکتها هستند. در صورتی که مجبور به این کار هستید بهتر است از کلاه شنا استفاده کنید تا آب کمتری به موهایتان نفوذ کند. پس کمی بیشتر هزینه کنید و پیش آرایشگاه ها و مراکز متخصص در این زمینه بروید. سالن کراتینه مو بهاره صیاد یکی از مراکز برتر در این زمینه است که به صورت ویژه خدمات مربوط به کراتین مو ، صافی و احیاء مو را انجام می دهد.

با خدماتی که این سالن ارائه می دهد این مرکز را به یکی از بهترین مرکز کراتین مو در تهران تبدیل کرده است. مواد کراتینه گلوبال ساخت کشور برزیل که با قدمتی زیاد در ایران استفاده میشود. کراتین کردن موی سر به عنوان روشی غیر دائمی برای صاف کردن و براق نمودن آن استفاده می شود. معیار های سنجش بر اساس قیمت مواد کراتینه، کیفیت، قرنطینه، ماندگاری، فرمالدهید، صافی و احیا انتخاب شده اند، تا فرایند انتخاب و خرید را برای شما راحت تر کند. همچنین در نظر بگیرید شما قبل از خرید مواد کراتینه به صورت میلی بهتر است تصویر موهای خود را، برای کارشناسان ما ارسال کنید تا در انتخاب برند مناسب و سی سی مورد نیاز به شما مشاوره دهند. پس برای انتخاب بهترین مرکز کراتین مو حتما این فاکتور را در نظر بگیرید. پیشنهاد می کنم قبل از انجام آن، ابتدا درباره انواع روش های کراتینه کردن مو بخوانید تا بهترین روش را برای موهای خود انتخاب کنید. مردم برزیل و مراکش به خاطر اینکه موی سر وزوزی و فرفری دارند یکی از اهداف اصلی برای کمپانی های سازنده مواد کراتینه هستند و این متن یک شعار است که می تواند موهای آنها را هم صاف کند.

بنابراین فکر نکنید که سازنده محصول این کشورها هستند. شاید سوال پیش بیاید که بهترین مواد کراتینه مو را چه کشوری تولید می کند؟ جواب این سوال آمریکاست. در بحث کراتین مو و مراقبت های قبل و بعد از این کار، رعایت نکات ضروری و همچنین استفاده از متریال و مواد با کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این محصول به دلیل قدمت بسیار زیاد بین آرایشگران شناخته می شود و همیشه مورد استفاده بوده است. قیمت این محصول در بازار (بین یک الی یک و نیم میلیون تومان) میباشد. این محصول با قیمت بالا (حدود دو و نیم میلیون تومان) احیا و صافی متوسط در رتبه ششم قرار میگیرد. قیمت این محصول حدود سه میلیون تومان (خیلی بالا) و این مواد برای موهای چرب به هیچ عنوان توصیه نمیشود. قیمت کراتینه کادیو حدود یک میلیون و دویست هزار تومان میباشد. در اصل کراتین کردن مو به مفهوم تقویت مو ترجمه می شود، اما اگر شما از مواد مناسبی استفاده نکنید، یا شرایط استفاده از کراتینه مو را نداشته باشید این کار برایتان بی نتیجه خواهد بود. به علاوه آب تنی در دریا یا استخر هم باید محدود شود.