مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

به هیچ عنوان نباید بعد از کراتینه مو از محصولاتی استفاده کنید که داراس سولفات هستند. چه کسانی نباید کراتینه مو انجام دهند؟ در پایان آموزش گام به گام کراتینه مو باید مواردی را دقت کرده و مورد توجه قرار دهید. این محصول مزایا و معایبی دارد که مزایای آن در کفه سنگین ترازو هستند. علاوه بر تمام این مزیتها، این محصول هزینه پایینی دارد که آن را از دیگر کراتینهها متمایز میکند. به این صورت که موهایتان خشک و شکننده خواهند شد. از بستن موهایتان خودداری کنید. وقتی شما از کراتین مو استفاده میکنید دیگر نیازی به لوازم گرمایی برای حالت دادن به موهایتان نیست، چرا که موها به سادگی حالت میگیرند. مزایای کراتینه مو کاملا عینی هستند و میتوانید آنها را به سادگی خودتان هم مشاهده کنید. باز هم همانند مورد قبلی موهای شما به سادگی حالت میگیرند و نیازی به نگهدارنده دیگری ندارید. کراتین با صاف کردن سلولهایی که روی هم قرار میگیرند تا رشتههای مو را به وجود بیاورند، وظیفهاش که صاف کردن مو است را انجام میدهد. کراتین مو در بارداری منع شده است و احتمالا عوارضی دارد.

کراتین یک لایه حفاظتی اضافی که موهای شما ممکن است در صورت آسیب دیدن توسط محصولات شیمیایی به آن نیاز داشته باشد، فراهم میکند. آلفاپرف در یک کیت که حاوی چهار محصول است عرضه میشود. حق حضور در استخر، سونا، جکوزی، اسکی و پیست اسکیت سواری را ندارید. یک کراتین خوب کراتینی است که علاوه بر درخشندگی مو را نیز تقویت کند، که ریسرچ کراتین این قابلیت را دارد. کراتین و کراتینه مو چیست ؟ یکی از دلایل شلوغ بودن سالن های آرایشی که کراتینه مو انجام می دهند قیمت و سودی است که این کار به آن ها می دهد قیمت کراتینه مو زنانه به عوامل بسیاری بستگی دارد که یکی از آن ها میزان بلندی و پر پشتی مو های شما است هر قدر که مو های شما بلند تر و پر تر باشد خب طبیعی است که مواد کراتین بیشتری مصرف کند و در نتیجه قیمت کراتینه هم بیشتر می شود عامل دیگر نوع مواد کراتینه مصرفی است زیرا موادی که برای کراتینه استفاده می شوند توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند و با یک دیگر فرق دارند و قیمت مواد کراتینه معمولا بر حسب میلی متر فروخته می شود و برای تخمین تقریبی قیمت آن می توانید قیمت هر میل را در آن میلی که برای موهایتان کافی است ضرب کنید تا قیمت آن دستتان بیاید .

سرمها، شامپوها و نرم کنندههای کراتینه مو، معمولا نمیتوانند درست همان کاری را انجام دهند که ماده کراتینه در سالنهای زیبایی انجام میدهد. یکی دیگر از عوامل مهمی که بر روی هزینه کراتینه کردن موها تاثیر میگذارد، جنس و نوع ماده مصرفی است. در مطالعه سال 2012، 5 مورد از محصولاتی که با عنوان فاقد فرمالدهید برچسب گذاری شده بودند، حاوی این ماده شیمیایی بودند. در واقع یک موی شاداب و براق و لخت سرشار از کراتین است که با سشوار کشی زیاد و اتوکشی نامناسب و رنگ موهای فوق العاده قوی شیمیایی این کراتین در موهای طبیعی به نیستی و نابودی می رسند که به این حالت موهای آسیب دیده گفته می شود. این محصول بدون سولفات است که به آرامی پاکسازی میکند و در عین حال از رنگ مو محافظت میکند. تایم مکث مواد حداقل ۵۰ دقیقه تا ۶۵ دقیقه می باشد، و مو ها کاور بشه بعد تایم مکس مو ها را به وسیله سشوار و برس براشینگ مو خواهید کرد در مرحله بعد شروع به اتو کشی لایه ها نازک مو با دما ۲۳۰ درجه سانتی گراد خواهید کرد تا زمانی که مو ها خالی از مواد شوند، در پایان کار مو ها را به وسیله آب پاش نم دار کرده و مو ها را به ماسک تثبیت کننده کراتین آغشته نموده و تا ۲۰ دقیقه منتظر بمانید بعد از تایم مکس ماسک مو ها را به وسیله آب بشورید و با باد سشوار خشک کنید.

موتیکول مو که نام سلولهای مو میباشد، به راحتی پروتئین کراتین را به خود جذب میکند. افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده میکنند، به دیگران این توصیه را کردند که در نتیجه موهایشان نرم و صافتر شده است. کراتینه موی آقایان بهتر است در آرایشگاه و توسط یک آرایشگر ماهر انجام شود. پس از انتخاب یک کراتینه مناسب و دارای اصالت ؛شما مصرف کننده عزیز یا سالن دار محترم یه کار کراتینه مو عالی و با کیفیت خواهید داشت . نشان داده شده است که کراتین ساختار مو را از درون بازسازی و تقویت می کند. همانطور که در متن اشاره شد، هزینه ی انجام کراتین مو، هزینه ی به نسبت بالایی است و حتی همین موضوع گاهی اوقات افراد را از چنین انتخابی منصرف می کند. اما باید این را در نظر داشته باشید که هرگونه عملی مانند رنگ کردن، اتو کردن و سشوار کشیدن، موهای شما را از حالت طبیعی آن خارج کرده و باعث از بین بردن برخی از آنها میشود. همچنین به موها آبرسانی میکند و باعث بازیابی دوباره پروتئینهای موی سر میشود. این موهای زیبا و براق تا مدتی به همین کیفیت باقی می مانند اما به مرور، با بلند شدن موها دوباره نیاز به ترمیم کراتین است.