مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با خواص آلوئه ورا می توانید به مقاله مربوط به آن در وبلاگ میس و مستر مراجعه نمایید. این بخش از مجله زیبایی میس و مستر نیز می تواند شما را در کراتینه کردن مو با مواد طبیعی یاری کند، چرا که در آن 7 روش کراتینه مو خانگی معرفی شده است. اگر شما تا به حال برای شانه کردن موهای خود با مشکل روبرو بوده اید و برای آنکه موهایتان شانه شود، از مواد گوناگونی چون سرم مو یا نرم کننده ها استفاده کرده اید، پس از کراتین موقت و دائمی مو، دیگر می توانید به راحتی موهای خود را بدون سختی و بدون استفاده از چنین موادی شانه کنید. حتی اگر هر روز به حمام میروید، موهایتان را یک روز در میان شامپو کنید. حال اگر می خواهید از عوارض کراتینه مو در امان بمانید بهتر است، خودتان برای انواع ماسک کراتین مو خانگی دست به کار شوید و با مواد طبیعی و بدون پرداخت هزینه های هنگفت موهای خود را صاف و لخت کنید. برای اینکه بتوانید این حالت موهایتان را حفظ کنید، باید دوباره موهایتان را کراتینه کنید.

البته برخی مراکز کراتینه را تنها به روشهای خاصی ارائه میدهند، که موجب تغییر در قیمت کراتین مو میشود. این مواد میتواند باعث بروز برخی مشکلات دستگاه تنفسی ، سوزش چشم، خارش پوست و … به دلیل اینکه هنگام کراتینه کردن پوست سر در معرض مواد کراتینه مو قرار میگیرد، ممکن است تحریک شده و دچار حساسیت و التهاب گردد. کراتین موجود در مواد کراتینه که امروزه در سالن های زیبایی استفاده می شود ممکن است از پشم ، پر یا شاخ حیوانات گرفته شده باشد . از گیاهان برای کراتینه کردن مو در خانه استفاده کنید. برای دریافت مشاوره پزشکی رایگان به بخش مشاوره پزشکی دکتر سوشا مراجعه کنید. برای اینکه به موهای خود حالت بدهید لازم نیست حرارت وسیلههای مربوطه مثلا اتو مو را بیشتر کنید یا از محصولات مختلف استفاده کنید. استفاده از روش های کراتینه مو با مواد شیمیاییعوارض جبران ناپذیری را برای مو در پی دارد، پس بهتر است تا جای ممکن از مواد طبیعی برای کراتینه مو موهایتان استفاده کنید. بنابراین بهتر است هنگام خروج از منزل در روزهای آفتابی از کلاه استفاده کنید. اما اگر مو به طور کامل از بین نرفته باشد و فقط خشک یا بی آب شده باشد، می توان با روش کراتین احیا کننده موها را ترمیم کرد و به موهای سالم تبدیل کرد.

به جرات می توان سس مایونز را یکی از قدرتمند ترین مواد برای صاف کردن مو با کراتین طبیعی نامید. در واقع از کراتینه در سالنهای مردانه استقبال زیادی میشود. شامپو مراقبت از رنگ کراتینه تراپی. اما از طرفی هم، یکی عوامل مهم تحریک کننده سلول های سرطانی است. به طور کلی کراتین، آسیب های کوتیکول و فولیکول مو را ترمیم می کنند و همانند یک لایه ضخیم روی ساقه مو را می پوشاند. اگر به دنبال بهترین راه برای کراتینه کردن مو در خانه هستید، به هیچ عنوان ماسک روغن نارگیل و روغن ویتامین E را از دست ندهید. سس مایونر از آن جایی که روغن کانولا، روغن سویل، زرده تخم مرغ، سرکه و آب لیمو دارد، به خوبی می تواند به شما در کراتینه مو خانگی کمک کند و بهترین کراتین مو خانگی است. اما استفاده از کراتینه مو برای این افراد باعث می شود موهای نرم و صاف داشته باشند و همین امر مدت زمان حمام رفتن را نیز کاهش می دهد. دلیل این صافی و نرمی پس از کراتینه کردن این است که این ماده تارهای مو را با پروتئین پوشش میدهد. بعد از کراتینه کردن موها، برای کمک به جذب بیشتر و سریعتر پروتئین کراتین در کوتیکولهای ساقه موی خود، و همچنین افزایش دوام کراتین توصیه میشود از سرم و شامپوهای مخصوص موهای کراتینه استفاده نمایید.

در کراتینه برزیلی یک لایه پروتئین در اطراف ساقه موها ایجاد می شود و وضعیت سلامتی موها را بهبود می بخشد و باعث می شود حالت وز بودن مو از بین برود و درخشان تر به نظر برسد. سپس برای شروع کراتینه مو خانگی با سس مایونز موهای خود را با آب خیس کنید. به این منظور برای دو بار در هفته از این روش خانگی استفاده کنید. اگر موهای خشک و شکنندهای دارید، میتوانید یک بار در هفته، موهایتان را به صورت عمیق با روغن آرگان ماساژ دهید. بعد از شامپو کردن و شستشوی موها، این ترکیب را روی موهایتان ماساژ دهید. این پکها علاوه بر کراتین، شامل شامپو قبل و ماسک تثبیت هستند که استفاده از آنها بعد از کراتینه کردن، میتواند در ارتقای کیفیت موهایتان و ماندگاری کراتین تأثیر به سزایی داشته باشد. هر روز موهایتان را نشویید. همانطور که می دانید روش های مختلفی برای صاف کردن مو وجود دارد، اما مسلما صاف کردن مو با مواد شیمیایی عوارضی مانند خشکی مو، حساسیت های پوستی و ریزش مو را در پی خواهد داشت.