مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

اما با تغییر شیوه تغذیه و آب و هوا، موهای شما نرمی و جنس مناسب خود را از دست میدهند. از جمله عواملی که باعث تغییر قیمت در کراتینه میشود، قد و بلندی موهای مشتری است. کراتینی که در آن مواد صافی وجود دارد و موجب صاف شدن موهای مجعد می شود و مناسب مو های خرد مجعد است. بسیاری از افراد تصور می کنند که عمل کراتین مو، موجب صافی می شود؛ اما باید بدانید که این تصور، یک فرضیه ی کاملا اشتباه است. وقتی اسم کراتینه میآید، بسیاری از ما موهایی صاف و براق را تصور میکنیم. در جواب این سوال باید به شما بگوییم خیر.خرید کراتین مو مناسب به عوامل زیادی بستگی دارد که به چند نکته مهم آن اشاره میکنیم. در این مقاله مفصل درباره کراتینه مو حرف میزنیم و یک سالن کراتینه مو را معرفی میکنیم. سپس قبل از اینکه موهایتان را شامپو کنید، تمامی روغن کپسولها را روی ساقه و ریشه موهای خود مالیده و ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت روی موهایتان باقی بماند و سپس با شامپو بشویید. مخلوط سه قاشق روغن زیتون و دو قاشق عسل را قبل از حمامکردن به مدت پانزده دقیقه بر موهای خود گذارده و سپس بشویید.

زمانی که شما کراتین موقت انجام می دهید، موهای شما برای مدت دو تا سه ماه حالت صاف و لخت خواهند داشت، البته با توجه به این موضوع که شما به خوبی مراقبت های پس از آن را انجام دهید. برای خیس کردن و یا شستن موهایتان باید 3 تا 4 روز پس از کراتینه درمانی صبر کنید ، بنابراین اگر فردی هستید که هر روز موهای خود را می شویید کراتینه ممکن است راه حل خوبی برای شما نباشد. کراتین موقت و دائمی مو، از روش هایی به حساب می آید که می توانید با هر نوع مو به آن بپردازید و در رابطه با این مورد، هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت؛ یعنی اگر موهای شما فر، مجعد، حالت دار، رنگ شده یا حتی صاف است، امکان انجام کراتین، وجود دارد. موادی که برای کراتین موقت و دائمی مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کلی به مو آسیبی وارد نمی کنند و حتی برای تقویت و بهبودی مو نیز مناسب به حساب می آیند، اما اگر موادی که برای کراتینه استفاده می شوند از برندهای نامعتبر باشند، امکان دارد به موهای شما آسیب وارد کنند؛ همچنین مهارت فردی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد، حائز اهمیت خواهد بود، چرا که کوچکترین اشتباهی می تواند منجر به آسیب دیدن موهای شما شود.

اگر قصد دارید که برای صافی و احیای موهایتان از روشهای کراتینه مو شیمیایی استفاده کنید، دست نگه دارید. از طرفی موادی که برای عمل کراتین موقت و دائمی مو استفاده می شوند، سرشار از ویتامین های گوناگون هستند که این ویتامین ها برای مو، جز ویتامین های ضروری به حساب می آیند و زمانی که شما از این مواد استفاده می کنید، درواقع ساقه ی مو خود را تقویت کرده اید و ظاهری سالم و جذاب نیز به آن ها بخشیده اید. مو تقویت می شود. کراتین میتواند مو را تقویت کند و رشد آن را سرعت ببخشد. شما برای آنکه از قیمت این عمل مطلع شوید، باید زمانی که تصمیم برای انجام آن را دارید، با سالن مورد نظر خود تماس بگیرید و درباره ی قیمت، اطلاعات کاملی را دریافت کنید. نکته ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد، مزایا و معایب آن است، به طوری که باید پیش از اقدام برای انجام آن، از آن ها مطلع شوید. اگر شما تصمیم به انجام کراتینه مو دارید، باید پیش از اقدام برای انجام آن به مسائل گوناگونی توجه داشته باشید. به همین علت، بهتر است بهجای آنکه صرفاً مواد اصلی کراتینه را بخرید، نسبت به خرید پک کراتینه مو اقدام کنید.

هنگام خرید کراتین مو باید دقت داشته باشید که در عمل کراتینه مو از محلولی استفاده میشود که باعث آغشته شدن کراتین با موها شده و کتیکول مو را به سبب نبود آن در موهای آسیبدیده، ترمیم میکند. نکته ای که باید در رابطه با این موضوع در نظر بگیرید، این است که موهای طبیعی هر فرد، بهترین حالت از مو است و فرد باید تلاش کند که به خوبی، از موهای خود در برابر آسیب های گوناگونی که امکان دارد برای موها پیش آید، محافظت کنند. کلیه خدمات مشاوره ای به رایگان عرضه می شود. بعد از این که دمای ژلاتین به دمای محیط رسید، مقداری از آن را برداشته و به موهای خود بمالید. در این روش مراجعه کننده در طی چند روز نباید موهای خود را بشوید. انجام کراتینه مو در آرایشگاهها صرف نظر از قیمت کراتینه مو بسیار گران، در هر حال عوارضی هم دارد که نباید آنها را نادیده بگیرید. شنا در آب کلر یا نمک (اساساً استخر یا اقیانوس) می تواند عمر درمان با کراتین را کوتاه کند.