مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتینه کردن مو یکی از روش های رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن “صاف کننده، معجزه گر” لقب داده می شود. یکی از دلایل شلوغ بودن سالن های آرایشی که کراتینه مو انجام می دهند قیمت و سودی است که این کار به آن ها می دهد قیمت کراتینه مو زنانه به عوامل بسیاری بستگی دارد که یکی از آن ها میزان بلندی و پر پشتی مو های شما است هر قدر که مو های شما بلند تر و پر تر باشد خب طبیعی است که مواد کراتین بیشتری مصرف کند و در نتیجه قیمت کراتینه هم بیشتر می شود عامل دیگر نوع مواد کراتینه مصرفی است زیرا موادی که برای کراتینه استفاده می شوند توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند و با یک دیگر فرق دارند و قیمت مواد کراتینه معمولا بر حسب میلی متر فروخته می شود و برای تخمین تقریبی قیمت آن می توانید قیمت هر میل را در آن میلی که برای موهایتان کافی است ضرب کنید تا قیمت آن دستتان بیاید . خیلی نمیتوان قیمت مواد کراتیه را دقیق بیان کرد چون این مواد بسته به کیفیت برند کراتینه و میزان مصرفی مورد نیاز هر فرد در میزان هزینه کراتینه تاثیر می گذارد.

با توجه به درصد مواد کراتینه مو ، قیمت کراتین مو فرق دارد. همان طور که از قدیم گفته اند هیچ چیز غیر طبیعی جای مواد طبیعی را نمی گیرد . هم زنان و هم مردان میتوانند از مزایای کراتین درمانی بهرهمند شوند و این روش، هیچ محدودیتی ندارد. افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده میکنند، به دیگران این توصیه را کردند که در نتیجه موهایشان نرم و صافتر شده است. دو نوع کراتین مو وجود دارد : نوع اول کراتین احیا کننده ، نوع دوم کراتین برزیلی که همان کراتین صافی است دقت کنید که اگر نمی خواهید موهایتان حالت فر و مجعد خود را از دست بدهد و فقط می خواهید آسیب دیدگی های موهایتان را درمان کنید از کراتین احیا کننده مو استفاده کنید و اگر موهایتان را حتی رنگ هم نکرده اید و فقط با وزی و فر بودن آن مشکل دارید از کراتین برزیلی با کراتین صافی استفاده کنید.

این علائم شامل خارش و دانه های قرمز رنگ است که علائم معمول آلرژی محسوب می شوند باید توجه داشته باشید اگر زمینه آلرژی دارید، در انتخاب این روش کمی تامل کنید. محصولات محافظ مو و سرم های مخصوص نیز تولید شده که برای محافظت از کراتین مو، قبل از شنا کردن استفاده می شود. با کراتینتراپی مو، منافذ موها با کراتین و پروتئینهای ضروری مو پر میشوند. با شکستن پلهای گوگردی، موها را حالت فر تغییر شکل داده و صاف میشوند. اگر موی شما مجعد باشد کراتینه کردن آن سبب میشود که صاف شده و از آن حالت خارج شود. کراتینه مو در واقع موادی است که برای احیای موهای اسیب دیده از آن استفاده می کنند . هنگام دوشگرفتن، موهایتان را بدون شامپو با آب بشویید و سپس فقط از نرمکننده استفاده کنید. کافی است پس از درمان کراتین مو، موهایتان را فقط یک یا دو بار در هفته در صورت لزوم شامپو بزنید. فقط به این که دوست شما بهترین نتیجه را از این روش گرفته است، اکتفا نکنید و در نظر داشته باشید که شرط اول برای کراتینه مو، داشتن مویی فر یا وز است.

کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخنهاست و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می گردد. بخشی از نگرانیها درباره کراتینه مو بهخاطر یکی از مواد موجود در فرمولهای سنتی سالنهاست، یعنی فرمالدهید. بافت و ساختار موی شما را با پر کردن ناهمواریهای موجود در ساختار ساقه مو و کوتیکولها یکدست خواهد کرد و با این کار موجب افزایش ضخامت موهای نازک و آسیب دیده نیز خواهد شد. برای آموزش گام به گام کراتینه و احیای مو بهتر است زمانی که کراتینه را به موهای خود زدید با دست و شانه به موهای خود فشار نیاورید زیرا کراتین به ساختار مو نفوذ میکند و پلهای گوگردی آن را میشکند. ممکن است به موخوره مبتلا شوید و یا موها درخشش و زیبایی خود را از دست بدهند. در صورتی که کراتین در موها کم باشد موها حالات درخشان و صاف خود را از دست م دهند و در این هنگام ما از کراتین مو که یک روش مصنوعی است استفاده می کنیم. عواملی مانند دکلره، رنگ کردن و استفاده بیش از حد از اتو و سشوار باعث از بین رفتن آنها خواهد شد. آیا می توان موهای رنگ شده را نیز کراتینه کرد ؟ بله، راز داشتن موهای صاف و براق برای بسیاری از زنان کراتینهکردن موهاست.