مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

کراتین برزیلی روش بسیار مناسبی برای افرادی می باشد که موهای به شدت فر و مجعد داشته و بلافاصله پس از دریافت رطوبت کم موهایشان حجم گرفته و پف می شود. از انواع کراتین مو میتوان به اکسپرس “Keratin Express” اشاره کرد که این روش جزو درمان های کوتاه مدت برای صافی مو می باشد و برای موهای مجعد و فر و یا صاف که در هنگام قرار گیری در معرض رطوبت سریع حجم و حالت پف می گیرند مناسب می باشد. کراتینه مو باعث میشود که موهای شما حجیمتر از حالت عادی دیده شود. مهمترین ویژگی کراتین ها این هستش که ویتامین لازم رو به مو رسانده و باعث میشود موهای صاف و زیبایی داشته باشید و به هیچ وجه باعث ریزش مو ها نمیشود. کراتینه مو همچنین می تواند رشد موها را بهتر و تقویت کند و همین موضوع به جلوگیری از ریزش مو کمک کند. برخی از انواع کراتین فعالیت های حیاتی سلول ها مثل تولید پروتئین و رشد سلولی را تنظیم می کنند. این ماده یعنی فرمالدئید که از آن در ترکیب مواد کراتین استفاده می کنند ممکن است سرطان زا باشد.چراکه بنابر اعلام انجمن سرطان آمریکا فرمالدئید ماده ای سرطان زا شناخته شده است که می تواند باعث ایجاد یا رشد سلول های سرطانی در بدن شود.

اگر عمل کراتینه مو توسط متخصص صورت نگیرد ممکن است، حتی اگر تمام نکات خرید کراتین مو را هم در نظر گرفته باشید، باعث ایجاد سوختگی پوست سر و یا مو شود. شما هم می توانید از ماسک هایی که در آن ها از روغن نارگیل، روغن آرگان، ژلاتین، آووکارو استفاده کنید . حتما شما هم شنیده اید که می گویند اگر از سس مایونز استفاده کنید مو هایتان نرم و لطیف می شود و اگر به یک مهمانی دعوت شده اید و برافی و نرمی موهایتان برای تان مهم است می توانید از این ماسک استفاده کنید .برای تهیه این ماسک یک چهارم پیمانه سس مایونز، اگر موهایتان کوتاه است یک عدد تخم مرغ و اگر موها یتان بلند است دو عدد تخم مرغ ، ۳/۱ پیمانه روغن بادام طبیعی و خالص را با یکدیگر مخلوط کنید و روی موها یتان بگذارید و گرمای سشوار به آن بگیرید زیرا گرمای سشوار آن را فعال تر می کند و بعد از ۲۰ دقیقه آن را بشویید حتی می توانید فقط از مخلوط نصف پیمانه سس مایونز و ۲ قاشق غذا خوری عسل استفاده کنید و بعد از یک ساعت موهایتان را بشویید.

از این جهت چنانچه شامپوی سولفات فیری تهیه کنید میتوانید هر چه قدر که دلتان می خواهد به حمام بروید و هیچ مشکلی هم برای کراتین موی شما به وجود نخواهد آمد. نکته قابل ذکر آن است که در صورت استفاده از این روش بهتر است از شامپوهای بدون سولفات که کراتین دارند استفاده نمایید تا ماندگاری این روش بر روی موها بالا برود. بنابراین بهتر است از کراتین های بدون فرمالدهید استفاده نمایید. روش انجام آن هم چیزی شبیه به کراتین برزیلی بوده و مواد به طور کامل از ریشه ت انتهای مو را در برگرفته و از اتو مو برای فیکس کردن آن استفاده می شود. حال فرد می تواند زمان بیشتری برای انجام کارهای دلخواه خود داشته باشد. برای اینکه به موهای خود حالت بدهید لازم نیست حرارت وسیلههای مربوطه مثلا اتو مو را بیشتر کنید یا از محصولات مختلف استفاده کنید. یکی از انواع کراتین مو یا روش “کراتین برزیلی (Brazilian Keratin)” است، این روش کراتینه برای موهای وز می باشد و کمک می کنند که حالت وزشدگی موها از بین رفته و موهایی صاف و لطیف داشته باشید.

این روش یک شیوه ترکیبی از کراتین برزیلی با روش صافی ژاپنی است که در انگلیسی به آن Japzilian Keratin میگونید. قبل از اینکه به فکر انجام کراتین باشید لازم است تا در مورد آن اطلاعاتی کسب کنید. اما باید توجه داشت که برای انجام کراتینه مو با توجه به حجم، حالتف ضخامت و… به این صورت که در قسمت ریشه مو، موها وز خورده و خشک، اما در قسمت انتهایی آنها صاف و لخت هستند. هرچه موادی که آرایشگر از آنها استفاده کند معتبرتر باشد، قیمت کراتین مو زنانه نیز، بیشتر خواهد بود. در روش کراتین مو، موهایی که در اثر رنگ موی نامناسب وز و شکننده شدهاند، نرم و لطیف و درخشان میشود. اما بعد از مدتی استفاده می توانید ببینید که موهایتان به طور چشمگیری نرم تر است و کار با موها راحت تر می شود. از این کراتین زمانی استفاده می شود که می خواهند وز بودن موها را از بین ببرند، اما فر بودن موها را حفظ نمایند. به طور حتم این روش زیبایی بدون عوارض نیست، اما زمانی که عوارض کراتینه مو و فواید کراتینه مو را کنار یکدیگر میگذاریم، کراتینه مو زنانه انتخاب میشود.