مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

آرایشگر ابتدا موهای شما را با مواد کراتین پر میکند و سپس با اتو مو داغ سعی میکند مواد را مو انتقال دهد.شما حدودا برای کراتین مو دو ساعت زمان نیاز دارید و تا شش ماه میتواند بر روی شما کراتین بماند و بعد از بین میرود.کراتین مو برزیلی برای تقویت و سلامتی مو نیز اهمیت دارد و باعث سلامت مو میشود. متأسفانه کراتینه مو با وجود هزینه های بالایی که پرداخت می­شود، ميزان دوام مو دائمی نبوده و پس از چند ماه مو به وضعیت نخست خود باز می­گردد. همچنین موهای خود را پشت گوشتان نگذارید و در صورتی که صبح ها در هنگام برخاستن از خواب، مو دچار شکستگی شده بود حتما آن را اتو کنید. فرآیند کراتینه مو در واقع به بهبود آسیبدیدگی موهای مجعد و وز میپردازد و موها را نرم و لخت میکند. استفاده نمودن از آن می تواند به بهبود ساختار مو کمک نماید.

هدف از کراتینه کردن موها، بازسازی یا بازیابی ناحیههای آسیب دیده مو با مادهای است که مو از آن ماده ساخته میشود. کراتین موجود در مواد کراتینه با مواد شیمیایی ساخته می شود. مواد خاص دیگری وجود دارد که همراه کراتین استفاده می شود تا وز موها کم شده و فری نرم یا موجی خوش حالت روی مو شکل بگیرد. در هنگام خرید کراتینه مو باید هر سه ماده را از فروشنده بخواهید. نام برد که از محصولات ارگانیک و مطمئن بازار محسوب میشوند و هر کدام از آنها ضمن برخورداری از کیفیت عالی، فاقد فرمالدهید و سایر ترکیبات شیمیایی مضر هستند. همچنین روش دیگری به نام “نو پو” وجود دارد که می توانید از آن به عنوان یک روش جایگزین بهره بگیرید. اما اگر هنوز شبهه ای برای شما وجود دارد، می توانید با آرایشگران معرفی شده تماس بگیرید و از آنها بخواهید به شما مشورت بدهند. در ادامه مقاله کراتینه مو و قیمت کراتینه مو را برایتان توضیح میدهیم، با ما همراه باشید.

بهعلاوه غیر از ریزش مو، نازکشدن مو هم طی چند هفته پس از کراتینه دیده شده است. کراتین مو در بارداری منع شده است و احتمالا عوارضی دارد. 5. 20 دقیقه صبر نمایید تا مواد کراتینه روی ساقه مو به خوبی عمل کنند. 5. در ادامه باید ۲۰ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید تا وز بودن موها از بین برود. پس از آن نیز باید حدود ۵۰ دقیقه دیگر منتظر ماند. به طور مثال برخی از انواع کراتین ها در طول حرارت دهی فرمالیدئید آزاد می نمایند و برخی دیگر فاقد فرمالدئید می باشند. کراتینه احیایی برای کسانی که موی مجعد دارند بسیار مناسب است و فرمالدهید آزاد نمیکند. برای افزایش ماندگاری کراتین مو و پیشگیری از آسیب دیدگی موها بهتر است نکات مراقبتی پس از کراتینه مو را جدی بگیرید. پیش از کراتینه کردن مو، مواردی وجود دارد که بهتر است آنها را به ترتیب، یاد بگیرید. ماده دیگر، مواد اصلی کراتین است و ماده سوم که آن را نیاز داریم شامپویی است که بعد از کراتینه کردن مو استفاده میشود.

روش کراتینه مو بسیار با دقت و با حوصله باید انجام گیرد تا فواید این ماده حیاتی و شفا بخش به خوبی بر روی موهایتان ظاهر شود. با بررسی این موارد مختلف حالا شاید بتوانید بهتر برای کراتینه مو بانوان کرج تصمیم گیری گنید. تغییر در حالت مو از جمله این موارد جذاب به شمار میرود. کراتینه مو راهکاری مؤثر و پرطرفدار برای ابریشمی و نرم کردن مو است که برای بازسازی موهای خانم ها و آقایان به کار می رود. کراتینه کردن مو، یک کار تخصصی است و از عهده یک نفر برنمیآید. آقایان بهتر است کراتینه کردن موی خود را به آرایشگر ماهر بسپارند تا نتیجه بهتری از کار خود بگیرند. در جواب باید گفت که این کار امکان پذیر است. این شامپو یک ماده قلیایی است که کولتیکولهای مو را باز میکند. کراتینه برزیلی، وز مو را از بین می برد و موها را صاف می کند در حالی که حجم موها را نیز حفظ می کند.