مشخصات، قیمت و خرید کراتین مو و کراتینه مو اصل 👩❤- فروشگاه زلفان

اول اینکه از چه موادی برای کراتینه کردن مو استفاده می شود. اگر میزان آسیب به موها کمتر است و یا به دنبال راهی برای پیشگیری از آسیب به مو هستید، محصولات حاوی کراتین انتخاب خوبی است. یکی دیگرازعوامل مهم در خرید کراتین ،انتخاب مواد بدون فرمالدِید میباشد.فرمالدِید یک نوع مواد شیمیایی خطرناک است که در کراتین های ارزان قیمت و با کیفیت پایین وجود دارد این مواد شیمیایی باعث ایجاد گاز و بوی آزار دهنده است که در هنگام انجام کراتین سوزش چشم و سرفه و اشک را به دنبال دارد .اما وجود این ماده در کراتین باعث اجاد صافی خوبی میشود که متاسفانه برخی از افرد خواسته یا ناخواسته به خرید این مواد ترغیب میشوند. اگر چه تعداد کمی از محصولات کراتینه که فاقد فرمالدئید هستند وجود دارند ولی این مواد نتایج دلخواه را ندارند چرا که قدرت صاف کنندگی موها به دلیل وجود فرمالدئید است. خنثی کنندهها به دلیل داشتن اکسیژن، شکستگی پلهای مو را متوقف میکنند. از آنجا که شکستگی کمتری در ساقه مو اتفاق می افتد، در برخی افراد موها بهتر رشد می کنند.

پس از خشک کردن موها، آنها را با استفاده از اتوی مو با دمای 400 تا 450 درجه موها را صاف کنید. جواب: موهای رنگ و دکلره شده، معمولا خشک و آسیب دیده هستند. کراتینه برزیلی برای همه نوع موهای رنگ شده، وز، حجیم و موجدار استفاده می شود و محدودیتی از این نظر نخواهید داشت. مطمئن شوید که مواد شیمیایی شما را اذیت نخواهند کرد و حساسیتی به این مواد ندارید. استفاده از مواد کراتینه احیا مو خوب و محصولات مطمئن باعث می شود بعد از گذشت مدتی از کراتین مو، روی موهای شما واکنش بدی نذارد. پس بعد از کراتینه مو هر چه سریعتر بروید و یک عدد شامپوی سولفات فیری یا بدون سولفات تهیه کنید! شما باید با توجه به حالت اصلی مو و ضخامت آنها، روش کراتینه خود را انتخاب کنید. پس باید ابتدا آنها را با مواد کراتینه قلیایی، کراتینه کنید و در مرحله بعد از مواد اسیدی استفاده کنید. از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از کراتینه مو می توان به موارد زیر اشاره نمود. کسی که کراتینه مو را برای شما انجام میدهد بهتر است از ماسک و دستکش استفاده کند. دقت و صبر برای انجام این کار حساس بسیار مهم است. فرمولاسیون این محصول حاوی کلاژن، پروتئین و روغن های گیاهی می باشد که زیبایی خاصی به موها می بخشد، این پک شامل کراتین لونیکس و شامپو قبل کراتین می باشد.

وقتی موهای خود را کراتینه میکنید، حالت دهی به آنها راحت تر میشود و موها به آسانی حالت میگیرند. کراتینه کردن مو موجب شانه شدن راحت تر آن ها نیز می شود. کراتینه کردن مو موجب ایجاد یک لایه محافظ بر ساقه موی شما در برابر عوامل آسیب زننده خارجی میشود و ساقه موی شما را از شکنندگی حفاظت کرده و مقاومت آنها را در برابر استفاده از وسایل حرارتی حالت دهنده مو و یا عوامل محیطی مثل اشعه خورشید و آلودگی محیطی افزایش خواهد داد. اما اگر راجع به قیمت کراتینه کردن موها کنجکاو هستید باید بگوییم ما در ادامه عوامل موثر بر قیمت کراتینه مو را برایتان بررسی میکنیم. قیمت کراتین علاوه بر سالن زیبایی و تجهیزات آن به عوامل مختلف دیگری نیز بستگی دارد. قطعا حالت ایده آل این است که 2 الی 3 روز قبل از کراتینه مو ، موهایمان را رنگ کنیم ، اگر بخواهیم موهای خود را بعد از درمان کراتینه مو رنگ کنیم ، باید 7 تا 10 روز به کراتین فرصت دهیم تا کامل جذب مو شود و رنگ مو می تواند مواد کراتین موجود بر روی موها را از بین ببرد. در این روش هم از اتو موی سرامیکی استفاده شده و در حدود 2 ماه اثربخشی آن بر روی موها دیده میشود.

اگر موی سر بعد از رنگ و مش های مکرر، کار با مواد دچار بد فرمی و بد حالتی می شود یا اینکه حالت وز به خودش می گیرد و خشک و بی آب می شود و درواقع برق مو از بین می رود نشان می دهد که زمان احیا مو با کراتین رسیده است، پس این مواد را می توانیم هم قبل و هم بعد از کار مواد شیمیایی، مانند رنگ، دکلره، ریموورها همه این کارهای مواد را می توانیم انجام دهیم و هیچ مشکلی به وجود نمی آید که کراتینه بعد از دکلره انجام شود یا قبل آن انجام شود. اگر به طور مداوم با استفاده از ابزار های گرم شونده حالت دهی مو ( مانند سشوار یا اتو مو ) استفاده می کنید ، متوجه می شوید که بعد از انجام درمان کراتینه ، موهای شما خیلی زودتر خشک می شوند. این مورد بسیار تجربی است، مشتری داشتیم که هر دو ماه یکبار آمده و گفته است که کراتین مو هایش از بین رفته است و ما به رایگان کراتین تراپی انجام میدادیم، بعد از مدتی درخواست کردیم که برای سلامتی خودش آزمایش بده و تنها موردی که اضافی وارد خونشون میشد قرص های ال دی بود و درخواست کردیم ازشون که نمونه خارجیش رو مصرف کنند و جالبه بعد از مدتی این مشکل کاملا حل شد.