مشخصات و قیمت خرید انواع کراتین مو

بله؛ با مصرف غذاهایی مثل ژلاتین و مرطوب نگاه داشتن مو و ناخن، کراتین می تواند تا اندازه ای به رشد خود ادامه دهد. در ادامه محصولاتی را معرفی میکنیم که بیشترین نظر مثبت را از مصرف کنندگان خود دریافت کرده است. نکته مثبت درباره شامپو کراتینهها عوارض جانبی کمتر آن ها نسبت به کراتینههای شیمیایی است. شامپو Keranique. این شامپو قشر و سطح مو را تقویت میکند و تاثیر بسزایی در از بین بردن موخوره دارد. البته امروزه مواد کراتینه مو را به گونهای تهیه میکنند که فاقد فرمالدئید است، اما با همان قدرت موهای شما را صاف و تقویت میکند، به همین دلیل روزها، این مورد نگران کننده نمیباشد. این محصول بدون داشتن فرمالدئید قدرت قابل قبولی در صاف کردن و درخشندگی مو دارد. اگر در سالن آرایش کراتینه انجام دهید، تا چند ماه باقی میماند ولی کراتینه در منزل فقط چند هفته عمر دارد. همین حالا با سالن زیبایی گلچهره تماس بگیرید. با انجام کراتین مو گرد و غبار و کثیفی کمتری به موها میچسبد و نیازی به شستشوی مکرر موها نیست. حالا که با انواع کراتین مو آشنا شدیم بهتر است به برخی از مزایا و محسان و احتمالا مضرات این روش بپردازیم.

برای صاف کردن موهای خود با روش های کراتین مو خانگی علاوه بر متدهای بالا، استفاده از ماسک تخم مرغ، روغن زیتون، ماسک کراتین پروتئین مو، روغن کرچک و… خانمها و آقایان زیادی هر روزه برای کراتین به سالن های آرایشی مراجعه می کنند و موهای خود که فر و وز است را با استفاده از کراتین صافی مو، به موهای صاف و لخت تبدیل می کنند. کراتینه درمانی که از پروتئین مشابه موهای شما ساخته شده است، یک روش در سالن است که برای بستن کوتیکولهای شما و کاهش تخلخل برای مدت طولانی طراحی شده است. در این روش ظاهر موها نرم و درخشان شده و از حجم موها کاسته نمیشود. پیشنهاد ما این است که برای کراتینه کردن موهای خود، حتما نزد یک آرایشگر و کراتین کار حرفه ای بروید. تا آرایشگر مواد لازم و روند کار را بر اساس نیاز شما تنظیم کند. دیگر مزیت این محصول استفاده آسان از آن است، به طوری که شما حتی یک آرایشگر حرفهای هم نباشید میتوانید از آن در خانه استفاده کنید. البته باید این موضوع را هم در نظر بگیرید که جوابگویی هر محصول نسبت به نوع موهای شماست. در واقع کراتین یک نوع پروتئین که به صورت طبیعی در بدن ما هستند که در ناخن، مو و دندان ما وجود دارد عنصر استفاده شده در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است برای کسانی که با کراتینه سرکار دارند، ولی برای کسانی که موهای خود را کراتینه می کنند، مشکلی ندارد میزان فرمالدئید در این محصولات متفاوت است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که بر روی هزینه کراتینه کردن موها تاثیر میگذارد، جنس و نوع ماده مصرفی است. کراتین با لایه محافظتی که روی مو ایجاد میکند مانع از از بین رفتن رنگ به دلایل محیطی میشود و از محو شدن رنگ جلوگیری می کند. این سیستم نتایج خارق العاده ای را به ارمغان می آورد و باعث صافی و از بین بردن موخوره ها می شود، کراتین مو لونیکس شکستگی ها و آسیب های مو را کاهش داده و تارهای مو را به صورت کامل احیاء میکند. حوله با اصطکاک زیادی که دارد باعث ایجاد موخوره و خشن شدن موها میشود. آیا این روش برای موهای رنگ شده امکان دارد؟ با توجه به اینکه امروزه نگرانی های زیادی در مورد درمان های کراتینه حاوی فرمالدئید وجود دارد و این ماده ، ماده ای سرطان زاست توصیه ما استفاده از دیگر روش های درمان کراتینه و استفاده از محصولات امن تر است ، اگر چه ماندگاری این روش ها کمتر است ، اما در عوض امنیت و سلامت شما را تضمین می کند. امروزه انواع و اقسام شامپوها در مغازه ها در سراسر دنیا وجود دارد ، انقدر زیاد که حتی بررسی تمامی آن ها از توان و حوصله خارج است.

همانگونه که قبلا اشاره کردیم شامپوها و مکملهای کراتینی تاثیر سریعی همانند مواد کراتینه ندارند، اما با گذشت زمان شامپوها هم به خوبی تاثیراتشان را نشان میدهند. البته اگر شما خیلی شیفته موهای صاف هستید نهایتا با قبول عواقب آن میتوانید تا سه بار هم استفاده کنید. با استفاده از کراتین؛ مو براق و شفاف می گردد و این موضوع اهمیت زیادی برای کسانی دارد که به زیبایی خود اهمیت می دهند. درست است که کراتینه یک راه میانبر برای به دست آوردن موهای صاف است اما با گذشت زمان و از بین رفتن اثر کراتینه، مو خشنتر و معجدتر از قبل میشود. همانطوری که قبلا اشاره کردیم سولفات کراتین را در خود حل میکند و اثر کراتین مو را از بین میبرد. 4. در این مرحله مواد کراتینه را داخل ظرف ریخته و با کمک فرچه ، موها را به آن آغشته می نمایند. با استفاده از این شامپو شما موهایی پُرتَر، ضخیمتر و قویتر خواهید داشت. شامپو Awapuhi Paul Mitchell. به کمک این شامپو ابتدا فولیکول های مو باز می شود.