مشخصات و قیمت خرید انواع کراتین مو

سیستم نانو کراتین یک فناوری بیومیمتیک منحصر به فرد ایجاد کرده است که در آن کراتین را به اندازه ریز مولکولی تجزیه میکند و آن را قادر میسازد به ساقه مو نفوذ کند. هزینه کراتینه مو با توجه به منطقه، برند محصول مورد استفاده، اندازه و حجم موها متفاوت میباشد. چیزی که شما در ظاهر تصاویر و ویدئو های این مراکز می بینید ، یک موی بسیار خوش حالت و احیا شده می باشد، اما در حقیقت باید بدانید که در سالن های زیبایی به جای کراتین خالص برای موها از ماده ای به نام فرمالدئید می باشد که نه تنها برای موهای شما مفید نیست بلکه مضرات بی شماری را به همراه دارد . توجه داشته باشید که برای احیا موها نیازی به مراجعه به مراکز زیبایی نیست و می توانید کراتین خالص را با برند های معروف و بسیار معتبر از داروخانه ها تهیه نمایید،و طبق دستورالعمل ارائه شده برای کراتین کردن موها اقدام نمایید. در گام بعد باید سس را به آرامی روی موهایتان ماساژ دهید (برای این کار می توانید از یک برس یا شانه مو نیز کمک بگیرید) ، به گونه ای که تمام موها به صورت کامل به سس آغشته شود.

در ادامه برای شما این مسئله را به طور کامل بررسی می کنیم تا بتوانید تصمیم خود را با آگاهی کامل بگیرید. به طوری که برای هر بار استفاده از روغن شما باید دو تا سه بار از شامپو استفاده کنید تا به طور کامل اثرات روغن را از بین ببرید. در حقیقت کراتین یک پروتئین بسیار مفید برای مو ها می باشد که به صورت طبیعی و با مقادیر مختلف در موها وجود دارد ، اما استفاده از شامپوهای شیمیایی و یا رنگ کردن موها با رنگ های شیمیایی ، سشوار و یا اتو زدن مدام موها باعث میشود که میزان کراتین مو کاهش یافته و یا به صورت کامل از بین برود، نتیجه ی این امر موهای آسیب دیده و بسیار خشک است که می تواند مشکلات ظاهری بسیاری در پی داشته باشد . بعد از انجام کراتین کردن مو پزشکان توصیه می کنند برای بهبود عملکرد کراتین روی موها از شامپوهایی مخصوص استفاده کنید تا به روند کراتین درمانی کمک کند.

بعد از شستن موهای خود، آنها را با سشوار خشک کنید. بسیاری از مراکز زیبایی با عنوان احیای مو و یا کراتین مو برای بازسازی و تقویت موها تبلیغاتی را ارائه می نمایند . درمان کراتینه برای صاف کردن کوتیکول مو استفاده می شود که در نتیجه به رشته موها جلوه ای براق می بخشد. آب و رطوبت باعث می شود رشته های مو مقداری از درمان پروتئین را از دست بدهند. 5. شکاف پروتئین موجود در رشته های مو را پر کرده و به سلامت بیش تر آن کمک می کند. زیرا که ممکن است خطراتی را برای سلامت مادر و جنین به همراه داشته باشند. در چنین شرایطی یکی از رایج ترین روش ها کراتینه کردن مو است؛ زیرا با انجام این کار در واقع کراتین مفید از دست رفته مو تامین می شود و موها مجددا شادابی و سلامت خود را به دست می آورند. باید در نظر داشته باشید که کراتین کردن مو از دو جنبه برای موها فایده دارد؛ یکی اینکه جنبه درمانی دارد. در انتها این توصیه را داریم که اگر ترغیب شده اید و یا علاقه دارید که برای درمان و زیبایی موهای خود از روش کراتین استفاده کنید پیش از هر اقدامی در خصوص مرکزی که قرار است در آن اقدام کراتینه انجام دهید تحقیق کنید تا از میزان موفقیت های درمانی و زیبایی آن مرکز اطمینان حاصل کنید.استفاده از ماده ی فرمالدئید در مراکز زیبایی و آرایشگاه ها می تواند اقدام کراتین کردن مو را به امری زیان بار و پر مضرت تبدیل نماید ف می توانید برای این اقدام خودتان کراتینه را تهیه کرده و از آرایشگر بخواهید که برایتان احیای مو را با موادی که خودتان تهیه کرده اید انجام دهد .

شما می توانید با خواندن مطالب مقایسه ای مانند تفاوت بوتاکس مو و کراتینه مو با روش های درمانی متنوع آشنا شوید. کراتین کردن مو یکی از انواع روش های مناسب برای صاف کردن موهای فر و وز است و شما می توانید با مطالعه مطالب آموزش کراتین مو مهارت لازم را در این زمینه بدست آورید. بدیهی است که سالن یا محلی که قرار است در آن موهایتان را کراتینه کنید نقش بسیار مهمی در میزان دوام و کیفیت کراتینه شما خواهد داشت. کراتینه مو باعث می شود تا کنترل شما بر روی موهایتان بیشتر شود ، مخصوصا اگر موهای شما زیاد ضخیم و یا وز باشد. اما از انجایی که آقایان به طور مرتب موهای خود را اصلاح و کوتاه می کنند ، ماندگاری کراتین مو با توجه به رشد موهای آقایان و تعداد دفعاتی که موها را اصلاح و کوتاه می کنند متغییر بوده و ممکن است مدت ماندگاری و دوام کراتینه مو آقایان کمتر از 6 ماه یا بیشتر از این مدت زمان نیز باشد .