معرفی 6 تا از بهترین مواد کراتینه مو موجود در بازار – مزایا، معایب، قیمت

کراتین OPTIMUM MATRIX ، بدون قرنطینه . موهای آقایان هم مانند خانم ها کراتین می شود با این تفاوت که موهای آنها بسیار کوتاه تر از خانم هاست. خیلی از آقایان هم دارای موهای فر یا وز هستند که دوست دارند موهای خود کراتین و صاف کنند. راهکارهای متفاوتی برای افزایش کراتین مو وجود دارند که یکی از آنها «کراتین کردن مو» و یکی از آنها استفاده از «محصولات حاوی کراتین» است. لازیم به ذکر است این تعداد دفعات برای هر لایه مو بصورت پیش فرض و استاندارد در نظر گرفته شده است.طبیعتا تعداد دفعات با توجه به جنس مو، درجه حرارت اتو و نوع کراتین استفاده شده می تواند متغیر باشد. بعضی افراد به طور طبیعی دارای موهایی فر و زبر و مجعد هستند. شاید بهترین راه این باشد که منتظر بمانید تا کراتین به طور طبیعی از بین برود. مواد کراتین صافی را با فرچه به موها می زنیم. ابتدا موها را یک دست شامپو می زنیم تا کوتیکول های سر باز شود.

موها را با شانه کاملا شانه می زنیم تا همه قسمت های مو به مواد آغشته شود. 5. سپس از هر قسمت لایه های نازک برداشته و با قلمو موها را به مواد کراتین آغشته می کنیم. کراتینه کردن موها برای افرادی که از فر بودن موهای خود ناراضی هستند گزینه بسیار مناسبی ست. بلوغ و بالا پایین شدن هورمون ها به شدت روی ساقه مو تاثیر می گذارد و موها به سمت مجعدی و خشکی می رود که کراتین مو می تواند گزینه عالی برای مهار کردن این حالت مو باشد. زیرا سالم بودن موها منجر به افزایش ماندگاری رنگ مو و زیبایی آن میشود. موها را تقسیم بندی می کنیم. با توجه به حجم موها، آنها را تقسیم بندی می کنیم. 6. موها را برای اتوکشی تقسیم بندی کنید. 3. با سشوار 80 درصد موها را خشک کنید، موها باید کمی مرطوب بماند. روغن کرچک جزو مواردی است که از سالیان دور به عنوان یک روش درمانی برای مشکلات مو مطرح بوده است و در طول زمان نیز جای خود را در میان ترکیبات محصولات زیبایی و مراقبتی باز کرده است. 3. موها را از پشت سر به قسمت جلوی مو ها کراتین آغشته کنید و هر قسمت را از ساقه تا نوک مو را 6 الی 8 بار به کراتینه آغشته کنید .

برای بعضی از موها و با توجه به نوع مواد کراتین باید دو روز به موها زمان داده تا کراتین بطور کامل به ساختمان مو نفوذ و اثر کند، در این مدت باید مراقب باشید تا موها خیس نشود و موها را با کش و لوازم دیگر نبندید. برای اینکه مواد کاملا به تمام ساقه های مو آغشته شود به آرامی موها را بصورت لایه لایه شانه بزنید. 6. بعد از اینکه همه موها را مواد کراتین زدیم. هر دفعه دسته کوچکی از موها را برداشته و با حرارت اتوکشی کنید. از این رو در انتهای هر بخش تصویری از نمونه موی کراتینه شده با مواد نام برده را میتوانید ببینید. اگر جزو بسیاری از بانوانی هستید که از حالت ناخوشایند موی سر خودتون خسته شدید و واقعا موهای صاف و لخت رو دوست دارید بهتون خبر خوبی رو میخواهیم برسونیم چون در سایت آرایشی بانه بهترین های کراتینه کردن موی سر رو بهتون معرفی میکنیم همراه با لیست قیمت انواع مدل کراتینه مو تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا موهایی صاف و شلاقی را داشته باشید. 3. پس از انجام کراتینه مو، رنگ موها تا دو درجه روشن می شود.

و اینکه حتما از موادی با درجه کیفیت بالا استفاده کنید و پس از انجام این کار مراقبت موها را جدی بگیرید. برای اینکه کراتین مو مردانه دوام و ماندگاری بیشتری پیدا کند ، لازم است بعد از کراتین کردن مو به چند نکته مهم در رابطه با مراقبت از موها توجه داشته باشید . بعد از اینکه همه موها را مواد زده شد از محافظ پلاستیکی مانند کلاه رنگ، استفاده کنید. در روش صافی ژاپنی پس از انجام مراحل کراتینه برزیلی و استفاده از اتومو برای فیکس کردن آن، مواد صافی ژاپنی توسط شانه بر روی موها گذاشته شده و در صورت ضخیم بودن زیاد مو این کار دو بار انجام می شود. در دهه 2000 میلادی نام کراتینه برزیلی در دنیای مد و آرایش مطرح شد و محبوبیت زیادی را در بین افراد به وجود آورد. کراتین ریچی تشکیل شده از مواد طبیعی و ارگانیک است و به موهای شما صافی شلافی و درخششندگی چند برابر میبخشد. 2.به هیچ وجه از شامپوی بچه و یا کیلییر استفاده نکنید چون کاملا ریموو و پاک کننده کراتین هستند و سازگاری لازم با موهای کراتین شده شما را ندارند. نکته: هیچ شامپویی حتی شامپو بچه نمی تواند جایگزین مناسبی برای شامپو فری سولفات باشد و مطمئنا استفاده از آن عمر و ماندگاری کراتین را کاهش می دهد.