کاربرد و عوارض کراتینه کردن موها – سینا تولید

در شرایطی که مو های شما از درخشندگی و سلامت خارج می شوند، پیشنهاد می شود از یکی از روش های زیبایی یا درمانی برای بازگشت به شرایط قبلی استفاده کنید. کراتین را می توان یک پروتئین در نظر گرفت که به طور طبیعی در موهای شما وجود دارد و دلیل صافی و درخشندگی موی شما نیز محسوب می شود؛ اما افرادی که این پروتئین را به میزان کافی در ساختمان موهای خود ندارند از موهای فر و وز برخوردار هستند و از همین جهت باید میزان کمبود این پروتئین را با عمل کراتینه به نحوی جبران کنند. بنابراین پیشنهاد ما این است که با توجه به مشخصات محصولات کراتین مو که در سایت زلفان موجود است و راهنمایی های یک مشاور خوب، انتخاب کنید. ۶. بعد از سپری شدن زمان های ذکر شده بدون اینکه موهایتان را بشویید شروع به خشک کردن آن ها با کمک سشوار کنید. در حالت کلی نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای کراتینه کردن مو ها در نظر گرفت چراکه این موضوع به دلایل و ویژگی های بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

8. روش کراتین مو یکی از بهترین روش های حال حاضر در دنیا است که تا به امروز به هیچ عنوان گزارشی مبنی بر بروز عوارض جانبی از سوی افراد ذکر و اعلام نشده است. اگر میخواهید عمر کراتین موهایتان بیشتر باشد و به راحتی حالت خود را از دست ندهد بهتر است نکاتی را رعایت کنید. 4. اگر موهایتان خشک است، چه چیزی بهتر است کراتین کردن موها! 8. برا آن که بتوانید مدت زمان زیادی موهایتان را در فرایند کراتینه نمودن موها قرار دهید بهتر است از شامپو های مخصوصی استفاده کنید که این نوع از محصولات عموما دارای قیمتی بالا هستند. البته پس از انجام فرایند کراتین نمودن موها، شما باید از شامپو های خاص بدون سولفات استفاده کنید که تهیه این محصولات نیز می تواند باعث افزایش هزینه های نهایی شود. 5. اگر در دوران بارداری قرار دارید و به فکر کراتین نمودن موهایتان هستید، لطفا از این روش استفاده نکنید چراکه این روش در نهایت می تواند سلامت کودک شما را به خطر بیاندازد. اگر شما نیز دارای موهای آسیب دیده ای هستید و تنها قصد دارید مواد و ویتامین مورد نیاز را برای موهایتان فراهم کنید، این روش برای شما مناسب است.

9. در کراتینه مو، ویتامین های مورد نیاز مو وجود دارد، از این رو در صورت استفاده از این روش می توانید ساقه مو را تقویت کنید. 5. عموما موها در سلامت کامل به سر می برند اما این خودمان هستیم که با استفاده از روش های همچون سشوار کشیدن، اتو کشیدن، مالیدن انواع ژل به سر و.. کراتینه مو روشی است که برای انواع مو مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیت ندارد. 2. از دیگر معایب استفاده از کراتینه نمودن مو ها، می توان به قیمت بالای آن ها اشاره نمود. در حالت کلی به دو صورت گرم و سرد می توان موها را با استفاده از روش کراتین، صاف و یکدست نمود! در این میان روش کراتین گرم که پرمصرف تر از روش کراتین سرد است، علاوه بر یکدست نمودن موها می تواند به احیاء موهای آسیب دیده نیز کمک قابل توجه ای کند. نکتهی مهمی که درباره ماهیت کراتین برزیلی باید بدانید این است که این ماده در ساختمان خود حاوی مقدار قابل توجهی فرمالدهید است.

در این روش حتما نیاز به اتو برای انجام فرایند کراتینه نمودن موها است، در ضمن آرایشگر مربوطه باید توجه و دقت کافی ای به انتخاب نوع مواد و محصولات استفاده از این روش داشته باشد. دقت کنید که موها را مچاله نکنید. بنابراین سعی کنید حتما از صحت و سلامت مواد کراتین خود مطلع باشید تا دچار عواقب ناهنجاری نشوید. پس از عمل کراتین رنگ موهایتان دو درجه روشن تر می شود پس رنگی که می کنید دو درجه روشن تر از آن را در نظر بگیرید.معمولا بهترین راه این است که موهایتان را قبل از کراتین یا خیلی تیره و یا خیلی خیلی روشن نمایید. این ترکیب را قبل از حمام روی موهای خود بگذارید، و به مدت 20 دقیقه منتظر بمانید. در طول این مدت زمان نیز باید هر ۱۰ دقیقه موهایتان را از قسمت بالا به پایین شانه کنید سپس موهایتان را با کمک کلاه نایلونی بپوشانید تا اثر کراتینه روی موها بیشتر شود. برای آموزش تصویری کراتینه کردن مو در خانه، باید مواد کراتینه را در ظرف بریزید و آنها را با هم مخلوط کنید تا یکدست شوند.