کاربرد و عوارض کراتینه کردن موها – سینا تولید

استفاده از این مواد نه تنها باعث از بیت رفتن وز مو میشود و موها را صاف و نرم میکند، بلکه ساقه مو را تقویت میکند. به همین دلیل کوتیکول مو هم تا حدودی ترمیم و درمان میشود. فرمالدهید مادهای سرطانزاست. اگرچه مقدار فرمالدهید آزادشده در روش کراتینه مو کم است، از همین مقدار کم هم باید اجتناب کنید، حتی اگر این فرایند در محلی با تهویه مناسب انجام شود. فرمالدئید، یک ماده سرطانزاست که تقریبا در اغلب محصولات کراتینه مو یافت می شود. کراتین با حالت ارتجاعی و استحکامی که دارد سلامت را به مو باز می گرداند معمولا کراتین لازم جهت انجام کراتینه کردن مو از منابع حیوانی یا سایر منابع طبیعی تامین می شود. براساس منابع علمی، ترکیبات شیمیایی موجود در محلولهای کراتینه مو، مولکولهای هیدرولیز شده کراتین هستند. این ماسک موی فاقد سولفات و پارابن، محصولی از برند ایرانی تونی است که به لطف بهره مندی از پروتئین هیدرولیز شده و ویتامین های مختلف به ترمیم موهای آسیب دیده و خشک کمک می کند. کراتینه مو یکی از درمان های موثر و عالی هم برای مو خانم ها و هم برای موی آقایان است و در کنار تاثیری که در ترمیم و بازسازی موها دارد ، ظاهری نرم ، صاف و درخشان برای مو ایجاد می کند.

برای جلوگیری از خشک شدن موهایتان، ماست با خاصیت مرطوب کنندگی خود، اثر خشک کنندگی کراتین را میکاهد تا مطمئن شود موهای شما شکننده نمیشوند. عواملی مانند شرکت تولید کننده، جنس مواد اولیه، چگونگی ساخت، برند شرکت نیز بر روی قیمت این ماده اثر میگذارد. کراتینه علاوه بر نرم کردن موها وترمیم قسمتهای شکسته، باعث صاف شدن آنها نیز میشود. در این روش علاوه بر نرم شدن موها، خشکی موها بر طرف گشته و مردان نیز میتوانند از لذت داشتن موهای صاف و بدون موج بهرهمند شوند. بنابراین بهتر است این کار را به یک متخصص بسپارید و از نتایج آن لذت ببرید. هرچند که تحقیقات میگویند که فرمالدهید یک گاز سرطان زا است اما هنوز نتوانستهاند اثر آن را هنگام کراتین به طور دقیق بررسی کنند. این روش از کراتینه کردن مو برای کسانی توصیه میشود که موهایشان بر اثر استفاده غیر حرفهای و مکرر از دکلره و رنگ مو آسیب دیده و خشک شده و یا در مواردی، ساقه موهایشان به کل سوخته است. برای تعیین قیمت و مشاوره بهتر است عکس موهای خود را برای ما یا مرکز کراتین مورد نظر خود ارسال کنید. علاوه بر این در حین کراتینه ممکن است دچار آبریزش بینی یا چشمها شوید.

ممکن است به نظر برسد که کراتینه کردن مو در خانه و یا کلیه درمانهای دیگر، ایمن است؛ اما موادی که میخواهید برای کراتینه کردن استفاده کنید را چک کنید و روش استفاده از آن ها را به دقت مطالعه کنید. 3.از معایب کراتین مو، برای افرادی که در مناطقی که آب شستشو ناخالصیهای زیادی دارد هم نمیتوان چشمپوشی کرد، ناخالصیهای آب ممکن است سرعت ازبینرفتن مواد کراتین مو را افزایش دهند و سریعتر به تمدید نیاز پیدا کنید و این به معنی هزینه بیشتر است! به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسیاری از خانمها و بعضی از آقایان روزانه وقت زیادی را صرف صافکردن موهایشان میکنند. بررسی مزایا و معایب کراتین مو در صنعت زیادی کمک زیادی به خانمهایی میکند که برای داشتن موهای سالم و براق حاضر بهصرف هزینههای زیادی هستند. پس از استفاده از درمان، به شما گفته میشود که موهای خود را برای چند روز خشک نگه دارید.

همین موضوع باعث میشود که بسیاری از افراد از سرطانزایی کراتینه بگویند. چرا که هنوز هیچ تحقیق علمی و گزارشی مبنی بر سرطانزایی قطعی کراتین ثبت نشده است. بهترین کار این است که قبل از انتخاب یک آرایشگر به خوبی تحقیق کنید و با دیگر مشتریهای او صحبت کنید، یا اینکه از یک متخصص پوست و مو برای این مسئله مشاوره دریافت کنید. تاثیر آلوئه ورا در این ماسک خانگی کراتینه مو برای تقویت و رشد مو هم که بر هیچ کس پوشیده نیست و همه ما به این مسئله آگاه هستیم که آلوئه ورا بیش از 75 ماده مغذی در خود دارد که آن را تبدیل به یک نرم کننده فوق العاده برای مو کرده است. در غیر اینصورت اگر مو خیلی آسیب دیده نیست و موی خشک و بی آبی هم نیست و احتمال سوختن کامل برای ما وجود ندارد ما می توانیم رنگ مو را ابتدا انجام دهیم و بعد کار کراتین احیا کننده مو را اجرایی کنیم. اما تفاوتهایی میان این دو روش وجود دارد. به همین دلیل ریباندینگ یک روش دائمی است.