کراتینه مو درجه 1 – 7 پرسش مهم – معرفی مراکز معتبر

گرمای طبیعی بدن شما در کلاه دوش کمک میکند تا روغن بهتر در موهایتان نفوذ کند. اگر تمامی نکات مراقبتی بعد از کراتین را رعایت کنید، موهای شما تا مدتها صاف میماند و فقط قسمتهایی که به تازگی از ریشه رشد کردهاند حالت طبیعی موهای خودتان را دارند. 8. کراتین مو استفاده نمایید ، از مواد حالت دهنده و نگهدارند کمتر استفاده شود . فرمالدهید جزو گروه مواد سرطان زا دستهبندی شدهاست و به همین علت موادی که از فرمالدهید تشکیل شدهاند، از سوی اتحادیه اروپا و کانادا منع مصرف دارند. برخی از این گیاهان عبارتند از: بابونه، اسطوخودوس، ریحان، آویشن، مریم گلی، گل کلم، رزماری و بابونه. شما میتوانید از رزماری استفاده کنید؛ همچنین میتوانید از شامپوهای طبیعی که حاوی روغنهای ضروری هستند، استفاده کنید. بسیار موثر است. استفاده مداوم از حالت دهندههای حرارتی مثل اتو مو، سشوار و بابلیس یا به کاربردن غیر اصولی رنگ مو و دکلره بر روی موها و دیگر دلایل محیطی همچون قرارگیری در معرض نور آفتاب و آلودگیهای محیطی موجب آسیب دیدن و از بین رفتن ساختمان کراتینی موها شده و نهایتا جلوه طبیعی و سالم آنها را مخدوش میکند.

موها به راحتی بر اثر آرایش مکرر و حرارت دیدن آسیب میبینند. کراتین مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو است به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین پوشش داده می شوند. بنابراین تابستان فصل مناسب استفاده از کراتینه برای بسیاری از افراد است. این روش که روشی مدرن میباشد مناسب موهای نرم و یا حالتدار است. پس برای خرید کراتین خوب و با کیفیت به نکات اشاره شده دقت کنید و در صورت آشنا نبودن با مواد حتما به دنبال یک فروشگاه مناسب و متخصص در زمینه فروش کراتین مو باشید . حالا کافی است به پروفایل هر متخصص رفته، نمونه کار هرکدام و نظرات مشتریان قبلی را بررسی کنید و با توجه به هزینه پیشنهادی بهترین فرد را برای کراتینه مو انتخاب کنید. در مورد رنگ موهای خیلی روشن که با مواد دکلره انجام می شود، بهتر است این کار را هم زمان با کراتینه انجام ندهید. سپس با تحقیقات بیشتر در این زمینه، روش مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای دوام بیشتر تکنیکهای احیای مو مانند دارک مو یا کراتینه مو باید موهایتان را کمتر بشویید.

استفاده مکرر از این روش باعث آسیب به تار موها میشود به همین دلیل توصیه میشود که بیشتر از دو بار در سال از آن استفاده نشود. کراتین نوعی پروتئین است که قسمت مهمی از مو، پوست و ناخن را تشکیل می دهد؛ به بیانی دیگر، این ماده مانند حفاظی عمل می کند که اجازه نمی دهد عوامل بیروی به بافت مو آسیب وارد کنند. استفاده منظم از این محصولات غنی از کراتین ، موهایتان را ترمیم میکند و باعث صاف شدن و سلامت آنها میشود. کمبود ویتامینها و مواد معدنی به دلیل تخریب پروتئینهای مو و به هم زدن ساختار مو، باعث خشکی و شکنندگی آنها میشوند. ساختار مو به طور عمده از پروتئین کراتین تشکیل شده است؛ بنابراین لازم است مطمئن شوید که مقدار زیادی از غذاهای حاوی پروتئین در رژیم غذایی روزانه خود مصرف میکنید. بنابراین اگر زمان برای شما از اهمیت بالایی است ، میتوانید با یک فرآیند 2 تا 3 ساعته موهای خود را کراتین کرده و از داشتن موهایی خوش حالت ، نرم و ابریشمی لذت ببرید و کمترین زمان را برای شستن و خشک کردن و حالت دادن موها صرف کنید . برای کراتینه کردن مو در خانه علاوه بر پروتئین، شما باید مطمئن شوید که به اندازه کافی آهن، ویتامین E ،A ، C و مواد معدنی مانند سلنیوم، مس و منیزیم دریافت کنید تا موهای سالمتری داشته باشید.

به علاوه پس از انجام این تکنیک، تا ۳ یا ۴ روز نباید موهای خود را بشویید. صبح، موهای خود را طبق روال معمول بشویید. ممکن است به موخوره مبتلا شوید و یا موها درخشش و زیبایی خود را از دست بدهند. در واقع کراتین نوعی درمان ترمیمی است که باعث تحریک کردن ساقه مو شده و تاثیر خیلی خوبی در مقاوم شدن موها دارد و در کنار ترمیم موها ، نرمی ، درخشش و صافی خیلی خوبی را نیز برای موهای آقایان ایجاد می کند . با ترمیم یکپارچگی کوتیکول، موهای شما برای حفظ رطوبت مناسبترند. علاوه بر این کارشناسان معتقدند سلامت کلی شما در سلامتی موهای شما منعکس شده است؛ بنابراین میبایست یک رژیم غذایی متعادل و سالم داشته باشید که مملو از میوهها و سبزیجات تازه باشد. به علاوه آب تنی در دریا یا استخر هم باید محدود شود. کراتین مو لونیکس موجب کاهش شدید حجم موهای وزدار میشودو در نتیجه احیای مجدد آن ها و صافی فوق العاده ای به مو ها میبخشد.