کراتینه مو مردانه چقدر دوام دارد؟

شامپوهای بدون سولفات اما، میزان شستشوی کمتری دارند و به ماندگاری هرچه بیشتر کراتین کمک میکنند. در صورتی که از شامپوهای معمولی با درصد سولفات بالا استفاده شود، دوام کراتینه مو کمتر خواهد شد. زمان استفاده از آنها بعد از حمام و هنگام خشک کردن موها با سشوار است. • موهای قوی تر: کراتین مو با جایگزین کردن کراتین از دست رفته در ساقه مو، موجب تقویت موها و شکستگی کمتر ساقه می شود. اما توصیه میکنیم برای کراتینه کردن موهای خود از مواد ارزان قیمت استفاده نکنید چرا که شما در نظر دارید با کراتینه کردن موهای خود زیبایی و درخشندگی را به موهایتان را برگردانید، اما اگر از مادههای بی کیفیت و ارزان استفاده کنید ممکن است حتی به موهای خود آسیب بزنید و عوارض جانبی مختلفی هم برای موهایتان داشته باشد. با گذشت زمان ، به دلیل شرایط آب و هوایی مختلف ، آلودگی و خاک و غیره ، این پروتئین ها شروع به تحلیل رفتن می کنند و موهای شما را وز ، خشن و خشک می کنند . با آموزش و یادگیری طرز کراتینه کردن مو در آموزشگاه آرایشگری مردانه می توانید این تکنیک صافی مو را یاد بگیرید.

مکملهای کراتین به صورت پودر و کپسول در دسترس هستند و در واقع نمیتوان آنها را در میان محصولات کامل و همچنین بی خطر قرار داد. امروزه محصولات متنوعی در بازار کراتینه مو وجود دارند. کراتین یک ماده شیمیایی طبیعی است که در مو، دندان و ناخن وجود دارد. محصولات طبیعی رطوبت رسانی وجود دارند که میتوانند به موهایتان و پوست سرتان کمک کنند تا سالم باشند. اگر موهایتان را کراتین کردهاید، بعد از حمام برای خشک کردن موها نیاز به سشوار دارید. اما این شما هستید که تصمیم نهایی را میگیرید. همچنین اگر شما از جمله افرادی هستید که موهای به شدت فر و مجعد دارید کراتین بهتر است روی اثرگذاری بالای کراتین حساب باز نکنید. در مرحله آخر ابتدا با استفاده از سشوار موها را خشک کنید و اگر میخواهید موها بیشترین لَختی را تجربه کنند آن را با تو صاف کنید. آرایشگر ابتدا موهای شما را میشوید، سپس آنها را چند دسته کرده و با فرچه مخصوص محلول کراتینه را روی موهای خیس شما میمالد و اجازه میدهد این مواد روی موهای شما باقی بماند تا تمام تار موها کاملا به آن آغشته شوند. بدون شک آرایشگر شما پس از انجام کراتینه، با توجه به جنس موهایتان، شامپوی مخصوصی را به شما پیشنهاد خواهد داد.

مارک مواد مصرفی، قد و حجم موهای شما و دستمزد آرایشگر شما. برخی از پسرها به طور طبیعی تخلخل کمتری دارند و وز شدن کمتری دارند یا اصلا موهایشان وز نمیشود، در حالی که سایر مردان(بهویژه با موهای مجعد)، ممکن است حالتهای ناخوشایند و حالت وز شدن وحشتناکی را تجربه کنند. حتماً شما هم با من هم عقیده اید که موهای سالم زیباترین موها هستند. حتماً در مورد فرمالدئید در کراتینه درمانی شنیده اید. کراتین برزیلی همانطور که از نامش هم پیداست، برای اولین بار در برزیل به کار گرفته شد و در اثر کارایی فوقالعاده خود در سراسر دنیا ترند شد و مورد استقبال همگان قرار گرفت و امروزه کمپانیهای متعددی در سراسر دنیا اقدام به تولید کراتینههایی بر پایه کراتین برزیلی با کیفیتهای متفاوتی میکنند. یکی از مباحث مهم در مورد کراتین، موضوع ماندگاری آن است. یکی از کارکردهای ماسک مو بستن پولکهای آن است. اگر این مراحل به درستی انجام نشود ممکن است موهای شما آسیب دیده و بشکنند. اگر به طور مداوم با استفاده از ابزار های گرم شونده حالت دهی مو ( مانند سشوار یا اتو مو ) استفاده می کنید ، متوجه می شوید که بعد از انجام درمان کراتینه ، موهای شما خیلی زودتر خشک می شوند.

آیا میدانید که این دو با هم متفاوت هستند؟ براشینگ کردن به این خاطر است که موها موج دار یا وز نشوند. اما هدف اصلی از کراتین، که همان صاف شدن مو است تامین شده و دیگر موهایتان فر یا وز نیستند. شما با انواع ماسک های مو نیز به صورت موقتی و خیلی کوتاه می توانید موهایتان را صاف و ترمیم کنید. با عرض پوزش، واقعبینانه باید این حقیقت تلخ را برای وفاداران کراتین مو بازگو کنیم که روش کراتین مو بدون فرمالدئید وجود ندارد! برای استعلام قیمت ، موهای خود را به مراکز معرفی شده واتس اپ کنید تا قیمت و بهترین روش احیا به شما گفته شود. بعضی از آن ها برای موهای فر و وز کاربرد دارند در حالی که بعضی دیگر فقط برای ترمیم و احیا موها مناسب هستند. شامپوی نامناسب، دوش آب داغ مکرر، رنگ کردن مکرر موها از جمله عواملی هستند که باعث از بین رفتن زودهنگام کراتین می شود. همچنین باعث صافتر و درخشانتر شدن موها هم میشوند.