کراتینه مو چیست و قیمت آن

هنگامی که تحت درمان مراقبت از مو با کراتین قرار بگیرید ، نتایج فوق العاده این درمان حداکثر به مدت 6 ماه روی موها باقی خواهد ماند و شما در این مدت زمان اگر به خوبی از موهای خود مراقبت کنید دیگر با مشکلاتی مثل موخوره ، خشکی و وز شدگی مو مواجه نخواهید شد . وقتی موهای شما رطوبت بیشتری را حفظ میکند، میتوان از خشکی آن کاسته و درخشش را بازگرداند. همچنین وقتی موهایتان رطوبت خود را نگه میدارد، موخورههای کمتری تشکیل میشود. وقتی کوتیکول خارجی ساقه موهای شما به خطر بیفتد، احتباس رطوبت کاهش مییابد. البته گفتنی است که حتی با نبود شامپوی سولفات فیری هم کراتین شما بطور کل از بین نمی رود، ولی مدت دوام آن کم کم کوتاه تر می شود. کراتین را میتوان از پر، شاخ و پشم حیوانات مختلف تهیه کرد و بهعنوان مادهای در لوازم آرایشی مو استفاده کرد. از نظر تئوری، یک روش درمانی سنتی با کراتین باید فرهای موهایشان را صاف کند، اما من خانمهایی را دیدهام که در نهایت با امواج جزئی مواجه میشوند که هنوز هم برای اتو کردن به آن احتیاج دارند، از طرفی افراد زیادی هم بودهاند که این مورد برای آنها از مزایای کراتین مو محسوب شده و موهایشان لخت شلاقی شده است.

اگر نگران معایب کراتین مو هستید باید بدانید که یک آرایشگر ماهر که از مواد مرغوب برای کراتین مو استفاده کند تا حد زیادی خطرات این درمان را کاهش میدهد. کراتین یک پروتئین محافظ است، کمتر از انواع دیگر سلولهایی که بدن شما تولید میکند، خراشیده یا پاره میشود. افرادی که درگیر تیروئید هستند حتی رنگ مو هم در بعضی از موارد به دلیل تغیر ساختار بدن پذیرش ثابت و مثل انسان های معمولی را ندارد ، برای این افراد بهتر است کراتین انجام نشود چون ممکن است تاثیری نداشته باشد، و برای سرطانی ها بسیار خطرناک است. استفاده از انواع سرم مو ، ماسک مو ، شامپو و نرم کننده برای داشتن موهایی صاف و درخشان بسیار وقت گیر است . نحوه کراتینه مو مردانه به این صورت است که ابتدا موها با یک شامپو معمولی شسته می شوند تا چربی و الودگی موها از بین رود . برای اینکه از حداکثر فواید و مزایای کراتینه مو مردانه بهره مند شوید لازم است برای انجام کراتین مو حتما به مرکزهای تخصصی و حرفه ای که در زمینه کراتینه مو فعالیت دارند مراجعه کنید تا هم از مواد باکیفیت و عالی برای کراتینه مو مردانه استفاده شود و هم اینکار توسط افراد باتجربه و آموزش دیده انجام گیرد تا کمترین آسیب به موها وارد شود.

برای اینکه از حداکثر فواید کراتینه مو بهره مند شوید و با کمترین میزان آسیب و عوارض جانبی ناشی از کراتینه مو مواجه شوید بهتر است برای انجام این کار حتما به سالن های تخصصی و حرفه ای که در زمینه کراتین مو فعالیت دارند مراجعه کنید تا این کار توسط افراد آموزش دیده و با تجربه برای شما انجام شود . همه چیز به مهارت آرایشگر، نحوه استفاده از مواد، درجه حرارت اتوی مو، میزان تخلخل مو و جنس موهایتان بستگی دارد. همین امر سبب می شود خطر ابتلا به مو خوره به میزان زیادی کاهش پیدا کند. کراتین مو مزایای زیادی دارد. قطعا در رابطه با کراتینه کردن موها چیزهای زیادی شنیدهاید کراتینه کردن مو یک روش برای صاف کردن موها به طور دائمی است که از طریق آن میتوان موها را برای مدت بسیار طولانی صاف نگه داشت اما چون هزینهی لازم برای کراتینه کردن مو بسیار زیاد است افرادی که موهای فر و وزی دارند سعی میکنند راه کم هزینه ترین را انتخاب کنند به همین دلیل از شامپوهای کراتین استفاده میکنند، شامپو کراتین نیز همانند کراتینه کرد موج موها را از بین میبرد و موها را صاف و خوش حالت میسازد فقط با این تفاوت که دیدن نتایج شامپو کراتین نیاز ب یک دوره استفاده یک ماهه یا چند هفتهای دارد و نتیجهی آن را فقط بعد از یک بار استفاده نمیتوان دید اما با این وجود نیز شامپوهای کراتین باز طرفدارن بسیار زیادی دارند.

شما بهتر است از آرایشگر خود بخواهید که تفاوت روشهای کراتینه مو را برای شما توضیح دهد. تفاوت کراتینه مو و ریلکسر مو چیست؟ عوامل موثر بر قیمت کراتین مو چیست؟ کراتین نسبت به دیگر پروتئینها در برابر خراشیدگی و کشش مقاومتر است و باعث میشود موهای شما علاوه بر شادابی بیشتر در برابر موخوره نیز مقاوم باشد. کراتین نوعی پروتئین است که مو، پوست و ناخنهای شما را تشکیل میدهد. کراتین نوعی پروتئین است که قسمت مهمی از مو، پوست و ناخن را تشکیل می دهد؛ به بیانی دیگر، این ماده مانند حفاظی عمل می کند که اجازه نمی دهد عوامل بیروی به بافت مو آسیب وارد کنند. بعضی از افراد ممکن است بعد از کراتین درمانی، واکنشهای آلرژیک داشته باشند. اگر میخواهید کراتین مو انجام دهید، همه چیز به اهداف شما بستگی دارد، مهمترین حقایق کراتین مو در مجله زیبایی بیوتایل، آورده شده است. بنابراین اگر زمان برای شما از اهمیت بالایی است ، میتوانید با یک فرآیند 2 تا 3 ساعته موهای خود را کراتین کرده و از داشتن موهایی خوش حالت ، نرم و ابریشمی لذت ببرید و کمترین زمان را برای شستن و خشک کردن و حالت دادن موها صرف کنید . لورآل یکی از برندهای شناخته شده محصولات آرایشی است که کیفیت خود را به اثبات رسانده است.