کراتینه چه بلایی سر موهایتان می آورد

نکته ای که باید در رابطه با این موضوع در نظر بگیرید، این است که موهای طبیعی هر فرد، بهترین حالت از مو است و فرد باید تلاش کند که به خوبی، از موهای خود در برابر آسیب های گوناگونی که امکان دارد برای موها پیش آید، محافظت کنند. به همین سبب موها از استحکام بیشتری برخوردار می شوند و به سادگی نمی شکنند. در واقع عامل اصلی که سبب سوزش چشم شما میشود همین ماده است. اگر بعد از کراتینه کردن موهایتان، تمایل به رنگ کردن آنها داشتید، دقت کنید که باید بین 15 تا 20 روز بعد از انجام کراتین صبر کنید و سپس اقدام به رنگ کردن موهای خود نمایید چرا که استفاده از رنگ مو در مدت زمان کمی پس از کراتینه کردن، ممکن است سبب آسیب دیدن وسوختن ساقه موی شما شود. به علاوه کراتینه مو در از بین بردن موخوره ها هم موثر است. با توجه به درصد صافی و احیا کراتین می توانید آن را برای موهای سالم یا آسیب دیده انتخاب نمایید.

اما در واقع هیچ چیز نمی تواند مانند کراتینه احیا مو موثر واقع شود. با استفاده از کراتینه احیا مقدار زیادی در وقت خود صرفه جویی می کنید. در ادامه عوارض و معایب کراتینه مو را توضیح دادهایم. در ادامه به معرفی برخی مزایای کراتینه مو میپردازیم. امروزه برخی از شامپوها و نرم کننده های موجود در بازار نیز حاوی کراتین هستند ، اما به طور معمول بیشترین استفاده از این ماده را شما زمانی خواهید کرد که موهایتان را توسط یک متخصص زیبایی در سالن زیبایی کراتینه کنید و از مزایای کامل این درمان بهره مند شوید. به عنوان مثال بهتر است تفاوت بوتاکس مو و پروتئین تراپی را بدانید و همین طور روشهای دیگر را با هم مقایسه کنید. نکته قابل توجه دیگر این است که باید به یک آرایشگر حرفهای برای انجام کراتینه مو مراجعه نمایید. اما ممکن است شما به یک آرایشگاه معمولی مراجعه کنید، اما از قیمتهای ارائه شده در آن جا نیز راضی نباشید. اما در نهایت باید بگوییم که خاصیت درمانی بوتاکس بیشتر از کراتینه است و کراتینه خاصیت زیبایی و ماندگاری بیشتری نسبت به بوتاکس دارد. این ماده پروتئینی که به عنوان زیبایی برای انسان مورد استفاده قرار میگیرد، از اعضای حیوانات ساخته شده است.

کراتینه مو یکی از روشهای نوین زیبایی مو است که بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته. کراتینه مو ایمن است؟ اگر در سالن آرایش کراتینه انجام دهید، تا چند ماه باقی میماند ولی کراتینه در منزل فقط چند هفته عمر دارد. اگر میخواهید عمر کراتین موهایتان بیشتر باشد و به راحتی حالت خود را از دست ندهد بهتر است نکاتی را رعایت کنید. این کار را می توانید به راحتی با دستگاههای اتو خانگی انجام دهید. مورد بعدی که باید در سه روز ابتدایی به شدت رعایت کنید جلوگیری از حالت دهی به موهاست. در نهایت توصیه ما این است که حتما پیش از اقدام، تجربه افرادی که این روش یا روش های دیگر را امتحان کرده اند، بشنوید. در واقع دیگر لازم نیست ساعت ها وقت خود را صرف نرم کردن و صاف کردن موهایتان کنید. در نظر داشته باشید که هدف از کراتین مو، تقویت و احیای مو است برای صاف کردن موها می توانید روش های دیگر را انتخاب کنید. آرایشگر ابتدا موهای شما را با مواد کراتین پر میکند و سپس با اتو مو داغ سعی میکند مواد را مو انتقال دهد.شما حدودا برای کراتین مو دو ساعت زمان نیاز دارید و تا شش ماه میتواند بر روی شما کراتین بماند و بعد از بین میرود.کراتین مو برزیلی برای تقویت و سلامتی مو نیز اهمیت دارد و باعث سلامت مو میشود.

همچنین توجه کنید که در صافی دائم، لایهای روی تارهای مو اضافه میشود که در صورت تکرار مجدد این روش به مرور باعث از بین رفتن موها میشود. کراتینه مو تداخل میان سلول های مو را از بین می برد و موهایی صاف، سالم، قابل کنترل و بدون وز ایجاد می کند. روز بعد میتوانید موهای خود را با شامپو بدون سولفات و مخصوص موی کراتین شده بشویید. به علت کلر فراوان موجود در آب استخر و همینطور نمک بالای موجود در آب دریا بایستی دور این دو کار را بدون کلاه شنا خط کشید. به همین علت باید کمبود کراتین به نوعی جبران شود. با انجام این روش، موها سالمتر و براقتر به نظر میرسند چون در واقع سالمتر میشوند. 3. در مرحله بعدی با توجه به حجم موها آن ها را به ۴ تا ۱۰ دسته تقسیم بندی می نمایند. اگر فکر میکنید که این مدت زیاد است و نمیتوانید آن را تحمل کنید، مدت قرنطینه را به ۱ تا ۲ روز کاهش دهید. اگر موهای فر دارید که سریع وز میشوند، میتوانید برای تقویت حالت موی خود از کرم موی فیتو (pytho) مخصوص موی فر استفاده کنید. براساس شیوه برزیلی، این فرآیند به یک درمان دوگانه نیاز دارد؛ ابتدا با استفاده از کراتینه که یک پروتئین طبیعی است، مو تقویت شده و سپس ساختار آن با استفاده از مواد شیمیایی دگرگون میشود تا صاف شود.