کراتین مو روشی مناسب برای زیبایی و احیاء مو – ویرگول

چند میل مواد مناسب موهای من است؟ ۲. بعد از تهیه محلول کراتینه مو موهایتان را به مدت چند بار به کمک شامپوی مخصوص کراتین و یا شامپوهای ضعیف نظیر شامپو بچه بشویید. مدت زمان نیاز به کراتینه کردن مو با روش برزیلی، حدودا یک ساعت الی یک ساعت و نیم است که این زمان بسته به حجم موهای افراد، متغیر است. در این صورت دیگر نمی توانید با رنگ و با سایر حالت دهندههای آرایشی، موهای خود را نجات دهید. کراتین با حالت ارتجاعی و استحکامی که دارد سلامت را به مو باز می گرداند معمولا کراتین لازم جهت انجام کراتینه کردن مو از منابع حیوانی یا سایر منابع طبیعی تامین می شود. را انجام دهد. تراکم موها کاملا بستگی به خود و نیاز فرد داردبه سایر روشهای کاشت شرایط نگهداری موها به این صورت است که در هر 15 روز یکبار معمولا نیاز به ترمیم مجدد بسیار آسان داشته وعمر مفید ان را میتوان 2 الی 3 سال تخمین زد. افرادی که کراتینه ی مو را انجام می دهند، بدون استفاده از لوازمی مانند اتو مو و سشوار مو، می توانند موهای خود را به راحتی حالت دهند. کلر موجود در آب استخر، کراتین مو را از بین می برد.

بسیاری از خانمها در مواقع نامزدی و مراسم عروسی تمایل دارند در بهترین حالت خود به نظر برسند و برخی گمان میکنند که داشتن موهای صاف و ابریشمی بهتر از موهای مجعد یا حالتدار است. حال در صورتی که می خواهید موهایتان را کراتینه کنید باید دقت و حوصله زیادی به خرج دهید تا فواید این ماده طبیعی و حیاتی بر روی موهایتان به خوبی نمایان شود، در زیر شما را با برخی فواید کراتینه کردن موها آشنا می نماییم. موهای شما مانند هر عضو دیگری از بدنتان نیاز به مراقبت مکرر دارد. تا مدتها نیازی به استفاده از محصولات نرمکننده ندارید. اگر شما تا به حال برای شانه کردن موهای خود با مشکل روبرو بوده اید و برای آنکه موهایتان شانه شود، از مواد گوناگونی چون سرم مو یا نرم کننده ها استفاده کرده اید، پس از کراتین موقت و دائمی مو، دیگر می توانید به راحتی موهای خود را بدون سختی و بدون استفاده از چنین موادی شانه کنید. اگر شما تمایل دارید از کراتین به عنوان روش ترمیمی برای احیاء کردن موهایتان استفاده کنید بهتر است در این مرحله موها را به صورت کامل خشک کنید و اگر به دنبال کراتینه موها به صورت برزیلی هستید اجازه دهید موهایتان مقداری نم داشته باشد و موهایتان را در حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد خشک کنید.

۴. در مرحله بعدی کراتینه مو باید موهای خود را به ۴ تا ۸ قسمت تقسیم کنید که تقسیم بندی موها به حجم موهای شما بستگی دارد. قیمت پایین، شاید عاملی وسوسهانگیز در خرید کراتین مو باشد، اما خریدی که صرفاً بر مبنای قیمت انجام شود، نمیتواند به رضایت شما از مصرف آن محصول منجر شود. ۷. در مرحله بعدی آموزش کراتینه مو بعد از اینکه موها به صورت کامل خشک شد با کمک اتوی مو با درجه ۴۰۰ تا ۴۵۰ شروع به صاف کردن موهایتان کنید. توجه داشته باشید که بعد از کراتینه کردن نمی توانید موهایتان را تا سه روز بشویید بنابراین بهتر است در این مرحله از آموزش کراتینه کردن مو تا جایی که امکان دارد موهایتان را به خوبی بشویید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل در مورد کراتین مو ، ماندگاری کراتینه مو و .. به مقالات کراتین مو در سایت گلناز فیروزی مراجعه کنید. میزان فری مو و آسیب موها قطعا در نتیجه و کیفیت کار کراتین مو تفاوت ایجاد میکند.

اتو مو خود یکی از علت های آسیب بافت مو است. عملا اینگونه نیست که بعد از گذشت 6 ماه موهای شما به حالت قبل از کراتین مو برگردد و صافی و نرمی خود را به طور کامل از دست بدهد. موها خشک و شکننده می شوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف شده است و بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر داشتید پس از3 الی 4 بار شستن تامین نشود. بعد از کراتینه کردن موها در هنگام شستن آن ها نباید فشار زیادی را به موهایتان وارد کنید و موها را باید به آرامی بشویید. حتما باید افراد متخصص کراتینه کردن مو را انجام دهند. پس از کراتین شدن مو باید از شامپوهای فاقد سولفات و نرم کننده استفاده کرد. بنابراین یکی از مهمترین نکات در زمان کراتینه کردن مو توجه به ترکیبات مورد استفاده در این زمینه است.