کراتین مو روشی مناسب برای زیبایی و احیاء مو – ویرگول

تا 72 ساعت پس از این که موهای خود را کراتین کردید، باید از شستشوی موها خودداری نمایید. همچنین موهای خود را پشت گوشتان نگذارید و در صورتی که صبح ها در هنگام برخاستن از خواب، مو دچار شکستگی شده بود حتما آن را اتو کنید. موهای خود را پشت گوش نیندازید و به طور کلی اجازه دهید موها حالت آزادانه و کاملا باز داشته باشد. اما به طور کلی نمی توان به برچسب های روی محصولات اعتماد کرد. شاید مواد کراتین بدون فرمالدئید خیلی درخشان و موثر نباشند؛ اما بسیار ایمن خواهند بود. اولین و مثبتترین مزیت این است که در ساختار این محصول از فرمالدئید استفاده نشده است. بعد از این که موهای خود را شستشو دادید، هرگز از اتو مو و برس سشوار برای حالت دادن به موها استفاده نکنید. سپس با استفاده از سشوار موها را کاملا خشک نمایید. سپس با توجه به روش مورد نظر، کراتین را روی موهای مرطوب یا موهای کاملا خشک شده قرار می دهد. ابتدا موهای شما را شستشو میدهند و بعد از آن سرم کراتینه را به هر دسته نازک و کوچک از موهایتان میزنند، سپس با کمک گرما دادن به موها باعث فعال شدن مرحله درمانی کراتینه مو میشوند و این روند باعث صافی مو میشود بعد از اینکه موهای شما صاف، نرم و لخت شد دوباره موهای شما را شسته، خشک میکنند و بعد از آن میتوان گفت روند کراتینه کردن موها به اتمام رسیده است.

بعد از اینکه مو به طور کام خشک شد آن را با استفاده از اتو مو صاف میکنند. در برخی افراد همان طور که انتظار دارند ماه ها موهایشان لخت و صاف باقی می مانند ولی برخی از افراد نیز پس از گذشت چند هفته از کراتینه موها به حالت قبل باز می گردد. نوع دیگری از کراتینها، کراتینه برزیلی می باشد این نوع کراتینه سطح مو را صاف و درخشان تر می کند حتی می تواند احیای مو انجام دهد ولی پیوندها را به طور دائمی نمی شکند. همان طور که قبلا نیز به آن اشاره کردیم، روش کار کراتین به این صورت است که پروتئین را در قسمت های آسیب دیده مو تزریق می کند تا صاف شود. چرا که تولید کنندههای زیادی برای یک محصول وجود دارند که هر یک همراه با مزایایشان معایبی را نیز به دنبال دارند. بنابراین اگر زمان برای شما از اهمیت بالایی است ، میتوانید با یک فرآیند 2 تا 3 ساعته موهای خود را کراتین کرده و از داشتن موهایی خوش حالت ، نرم و ابریشمی لذت ببرید و کمترین زمان را برای شستن و خشک کردن و حالت دادن موها صرف کنید .

ویژگی دیگر کراتین مو براق شدن مو است و باعث می شود موهایی براق و زیباتر داشته باشید. به سبب اینکه آب حاوی نمک و کلر باعث از بینرفتن کراتین مو میشود. بعد از اینکه تمام موها را به مایونز آغشته کردید، کلاه رنگ را روی سرتان بکشید و اجازه دهید که به مدت نیم ساعت روی موهایتان بماند. علاوه بر معرفی آرایشگران، امکانی به وجود آمده که مشتریان پیشین حق اظهار نظر در مورد کیفیت خدمات دریافتی شان را پیدا کنند و حتی سیستم امتیازبندی از پیش تهیه شده که هرکدام از این افراد می توانند امتیازشان را نیز ثبت کنند. باید بهترین مواد را تهیه نمایید. ابتدا باید محصولات مورد نیاز را تهیه نمایید. درواقع تاثیرات کراتین کردن مو در عرض چند ماه کم رنگ می شود و نیاز است که دوباره برای انجام کراتین اقدام کنید. پس از این که موادگذاری انجام شد، نیم ساعت مدت زمان مکث نیاز است تا فرآیند نفوذ به داخل فولیکول های مو صورت بگیرد. باید توجه داشته باشید که اگر کراتین سالنی تا چند ماه روی موهای شما ماندگاری داشته باشد، کراتین خانگی تا چند هفته ماندگاری خواهد داشت. اگر برای انجام این کار اول هزینه برای شما مهم هست و بعد کیفیت مواد، دوستانه به شما توصیه میکنیم که اصلا این کار را انجام ندهید.

از این رو توصیه میکنیم از کراتینه مو در دوران پریودی صرفنظر کنید. روش های مختلفی برای کراتین وجود دارد که صافی موی ژاپنی نیز یکی از این موارد است. کراتین مو چیست و چه کاربردی دارد؟ کراتینه مو چیست؟ برای چه موهایی مناسب است؟ کراتینه مو یکی از روش های پر طرفدار در بین عاشقان زیبایی و سلامتی مو می باشد. آب و رطوبت باعث می شود رشته های مو مقداری از درمان پروتئین را از دست بدهند. آب زدن موها در این زمان باعث می شود رطوبت داخل بافت مو از بین رفته و خشک و شکننده شود. حالت موهای مختلف شامل موهای صاف و لخت، فر، مجعد، وز و شکننده و حالت های دیگر است. سپس، موها را به لایه های نازک تقسیم بندی کرده و با استفاده از اتو مو، آن ها را کاملا صاف می کنیم. بنابراین پیشنهاد ما این است که با توجه به مشخصات محصولات کراتین مو که در سایت زلفان موجود است و راهنمایی های یک مشاور خوب، انتخاب کنید. مرکز تخصصی کراتیه مو محلی است که میتوانید با خیال راحت خدمات کراتینه مو را دریافت کنید.