کراتین چیست – کراتین درمانی مو

این محصول در زمان استفاده هیچ نوع عوارض ریوی و تنفسی را به دنبال نخواهد داشت. تا مدتها نیازی به استفاده از محصولات نرمکننده ندارید. برخی از افراد ممکن است دریابند که پس از یک بار درمان کراتینه، مجبور به ادامه درمان می شوند تا آسیب ناشی از حرارت پردازش موی آنها از این طریق نشان داده نشود. دو نوع کراتین مو وجود دارد : نوع اول کراتین احیا کننده ، نوع دوم کراتین برزیلی که همان کراتین صافی است دقت کنید که اگر نمی خواهید موهایتان حالت فر و مجعد خود را از دست بدهد و فقط می خواهید آسیب دیدگی های موهایتان را درمان کنید از کراتین احیا کننده مو استفاده کنید و اگر موهایتان را حتی رنگ هم نکرده اید و فقط با وزی و فر بودن آن مشکل دارید از کراتین برزیلی با کراتین صافی استفاده کنید. اگر به طور مداوم با استفاده از ابزار های گرم شونده حالت دهی مو ( مانند سشوار یا اتو مو ) استفاده می کنید ، متوجه می شوید که بعد از انجام درمان کراتینه ، موهای شما خیلی زودتر خشک می شوند.

موها خشک و شکننده می شوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف شده است و بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر داشتید پس از ۲ یا ۳ بار شستن تامین نشود. استفاده از این سری محصولات برای مو مسئله جدیدی نیست و از دیرباز در بین عموم مردم رواج داشته است. فرمالدئید، یک ماده سرطانزا ست که تقریبا در اغلب محصولات کراتینه مو یافت می شود. در گذشته اغلب با روغنهای متفاوت به اینکار میپرداختند، اما امروزه شاهد مواد شیمیایی هستیم که مصرف طولانی آن آسیب به مو را به دنبال دارد. کراتین موها در آرایشگاه از متدهای متدوال صاف کردن مو و باعث برطرف کردن وزی موها میشود در حالیکه مواد شیمیایی مضری برای انجام آن به کار می رود، همانند : فرمالدئید که یک ماده سرطان زا است و تقریبا در اغلب محصولات کراتینه مو یافت می شود. در صورت وجود فرمالدئید امکان بروز واکنش های آلرژیک وجود دارد. کراتینه کردن برای همه نوع مویی با هر جنسی امکان پذیر است. در این مدت رنگ موی اصلی و واقعی شما بعد از حداقل دو بار شستشو نمایان خواهد شد و امکان آسیب موها نیز بسیار کاش پیدا خواهد کرد.

میباشد که در هر دو حالت میتوان با انجام خدمات کراتین درمانی که در سال های اخیر بسیار طرفدار پیدا کرده است کراتین مورد نیاز و لازم برای موها را به مو تغذیه کرد تا موها صاف و شفاف شوندواگر شما کودکی دارید که دارای موهای فر و مجعد میباشد و کنترل موهای کودکتان و شانه کردن هر روزه آن برای شما و فرزندتان کاری دشوار و دردناک شده است باید بدانید که در برخی شرایط میتوانید از کراتین درمانی برای کود عزیزتان نیز استفاده کنید در این مقاله به سن مجاز و محدودیت های انجام کراتین برای سنین پایین میپردازیم. ممکن است موها بلافاصله پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده شوند ولی این اتفاق دوام زیادی ندارد و طی 3-2 هفته پس از کراتینه، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد. بعد از کراتینه کردن موها در هنگام شستن آن ها نباید فشار زیادی را به موهایتان وارد کنید و موها را باید به آرامی بشویید. حداقل سه روز پس از درمان از شستن موها خودداری کنید. دو روز اول پس از درمان یا تا زمانی که می توانید موهای خود را دم اسبی یا به سمت بالا نبندید.

3 تا 5 ماه پس از کراتینه مو، مجدداً این کار را تکرار کنید. وجود عسل در این کراتینه برای این است که رطوبت را در موی شما قفل کند تا ویتامینها و پروتئینها به خوبی جذب موی شما شوند. ظرافت شبکه و جنس موها به طوری صورت گرفته که غیر قابل تشخیص با موی سر خود فرد است و اطرافیان شخص متوجه نخواهند شد. را انجام دهد. تراکم موها کاملا بستگی به خود و نیاز فرد داردبه سایر روشهای کاشت شرایط نگهداری موها به این صورت است که در هر 15 روز یکبار معمولا نیاز به ترمیم مجدد بسیار آسان داشته وعمر مفید ان را میتوان 2 الی 3 سال تخمین زد. بعد از حدود سه روز می توانید از کش های نرم مو برای بستن موهای خود استفاده کنید، با این حال، برای مدت زمان طولانی موهای خود را بالا نبندید. در صورتی که در کراتینه کردن مو از پروتئین های ضروری مو استفاده می شود و موها دچار آسیب دیدگی نمی شوند. کراتین در اصل یک نوع فیبر پروتئینی بسیار قوی می باشد که در پوست، مو، ناخن و دندان ها وجود دارد،درست است که کراتین یک پروتئین سخت و قابل انعطاف می باشد اما روزانه تعداد میلیونی از سلول های کراتین تحت فشارهای عصبی، روانی، محیطی، رژیم های مختلف، افزایش سن، انجام رنگ، فر و مش مداوم دچار آسیب شده و از بین می روند.